Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Nové hry
Twins
Test
145269
Žádná skóre nenahrána
Pango Slide
Přebarvujte tučňáčky podle barev vlaječek na skluzavce. První vlaječka určuje, jakou by měl mít barvu tučňáček. Vlajky se stále posouvají odspodu nahoru, takže si můžete barvičky připravit dopředu a poté hru pomocí šipek zrychlit a opět zpomalit.
883388
Nejlepší skóre: 1
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
Wipe Out The Balls
Přeskakujte kuličky tak, aby vám nakonec zůstala jen jediná. Ovšem pozor, ta poslední musí zůstat ve vyznačeném kroužku. Čím rychleji level odehrajete, tím více bodů za něj získáte.
251270
Nejlepší skóre: 68
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Green City Parking
Zaparkujte auto na vyznačené místo co nejrychleji a co nejméně poškozené. Autíčko ovládáte šipkami a mezerníkem použijete ruční brzdu.
162124
Nejlepší skóre: 17800
Vytvořil(a): tomaszikl
[Všechna skóre]
SWAT
Uhánějte policejním autem tak daleko, jak jen dokážete, snažte se nebourat, ubírá vám to život a také se snažte sbírat mince, ty zase dodávají body.
382780
Nejlepší skóre: 29
Vytvořil(a): tomaszikl
[Všechna skóre]
Poker Solitaire 2
Máte tři minuty na to, abyste na hrací ploše prohazovali vždy dvě karty a postupně vytvářeli lepší a lepší pokerové kombinace. Pozor, kartou kterou pohnete již nesmíte znovu hýbat.
7016
Nejlepší skóre: 650
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Match Party
Prohazujte sousedící symboly, abyste vytvářeli minálně trojice svisle či vodorovně. Na každý level máte požadované skore, které musíte nahrát pro další postup. Čas běží, ale při rychlém a kvalitním hraní bude i přibývat. Nezapomeňte využívat bonusy za větší kombinace.
4774
Nejlepší skóre: 29350
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Crystal Ball
Klikejte na skupinky stejných kuliček, spojení kuliček je možné i přes roh. K nabývání skore můžete používat i bomby a další bonusy, které vám budou nejen padat mezi kuličky, ale které máte také v kostkách v prostoru hry. Čím větší skupina, tím více bodů.
4948
Nejlepší skóre: 1741400
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Crazy Digger 2
Posbírejte co nejrychleji všechny diamanty a nenechte se při tom zabít. Pozor, nesmíte o žádný diamant přijít. Hru ovládáte šipkami.
10096
Žádná skóre nenahrána
Rabble The Butterflies
Prohazujte sousedící motýlky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevných motýlků vodorovně nebo svisle. Pokud vytvoříte více četnou řadu, dostanete bonusového motýlka. Pro postup do dalšího levlu musíte nahrát potřebné skore.
7662
Nejlepší skóre: 42380
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
 

Vybrat jinou kategorii


Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek