Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

 Výběr hry 
 Hráno 
Nejlepší skóre
Hodnocení obsahu
52 Pickup
Pokud někdo přijdete na přesný princip, prosím podělte se o to s námi do pařníčku :)
30446
Nejlepší skóre: 713
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
6 Peaks Solitaire
Přikládejte na balíček karty ze stolu tak, aby byli vždy o jedno menší nebo větší než karta předchozí. Zbavte se všech karet na stole.
122561
Nejlepší skóre: 1491980
Vytvořil(a): Lena7
[Všechna skóre]
Aces High Solitaire
Sázíte vámi zvolenou částku na každou kartu, která vám přijde a buď celé kolo a peníze v něm vsazené prohrajete nebo vyhrajte dvojnásobek. Hru můžete ukončit po každém kole kliknutím na Bank nebo po dohrání 50ti kol. Pozor, výherní kombinace jsou pouze dvojice, trojice, čtveřice nebo vyšší karta!
47776
Nejlepší skóre: 12164
Vytvořil(a): Cárka
[Všechna skóre]
Bird Pax
Hra je na způsob větší bere. Přebíjíte soupeře kartami s čísly, které určují rozpětí křídel jednotlivých ptáků. Stejné barvy karet vyznačují stejnou ptačí „rodinu“. Pokud vyložíte kartu a soupeř Vám ji přebije, můžete vyložit dalšího ptáka z „rodiny“ (pokud ho máte) a součtem obou karet ho opět přebít. Pokud se tak stane, má soupeř možnost také přiložit dalšího ptáka z „rodiny“. Pokud se při vyložení setkají dva ptáci z jedné rodiny (nebo stejné hodnoty) proti sobě, nastává remíza a každému hráči se přihodí 3 karty z vrchu jeho balíčku a hra pokračuje. Vítěz dalšího kola získá všechny vyložené karty. Cílem hry je získat všechny soupeřovi karty.
40174
Nejlepší skóre: 15
Vytvořil(a): Cárka
[Všechna skóre]
Black Hole Solitaire Craze
Přesunujte karty doprostřed stolu tak, jak vám to čísla a písmena nad kartou umožní. Místo, které je označeno několika hvězdičkami můžete několikrát využít pro odložení blokující karty.
29388
Nejlepší skóre: 45575
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Black Jack
Klasický black jack. Hrajete proti dealerovi. Musíte se dostat co nejblíže hodnotě 21; pokud máte více, prohráváte. Karty s čísly mají odpovídající hodnotu, obrázky jsou za deset, eso může být 1 nebo 11.
16136
Žádná skóre nenahrána
BlackJack Classic
Musíte se dostat co nejblíže hodnotě 21, pokud máte více, prohráváte. Karty s čísly mají odpovídající hodnotu, obrázky jsou za deset, eso může být 1 nebo 11. Maximálně můžete vsadit 200, minimálně 10. Prev – zopakuje předchozí sázku. Deal – sázení zavřeno. Double – zdvojnásobíte sázku a vezmete poslední kartu. Hit me – další karta. Stand – konec kola. Až budete mít závratné skore, uložte ho klikem na křížek.
8325
Nejlepší skóre: 3500
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
Card Raider
Vybírejte karty ze stolu tak, aby byly vždy o jedno číslo větší nebo menší než jedna z karet v zásobníku v dolní části. Jakmile nebudete mít tah, klikněte na šipku – těchto kliků máte omezený počet. Jakmile ze stolu zmizí všechny karty, postupujete do dalšího levelu. Na každý level máte omezený čas i počet karet v zásobníku.
16641
Nejlepší skóre: 14829
Vytvořil(a): Andulka
[Všechna skóre]
Cardmania Tripeaks Deluxe
Vybírejte karty ze stolu tak, aby byly vždy o jedno číslo větší nebo menší než jedna z karet v zásobníku v dolní části. Pokud vám dojde tah, klikněte na vedlejší otočené karty. Na eso můžete dát krále nebo 2. Nasbírejte za několik levelů co nejvíce počet bodů. Pokud budete hrát rychle, dostanete bonus.
15764
Nejlepší skóre: 229660
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
CardMania: Tri-Peaks
Klasický solitaire. Je třeba odskládat všechny karty na hrací ploše na hromadu vpravo dole. Karta musí být vždy o jedno menší nebo větší, než karta předchozí. Pokud nelze nic odhodit, klepnutím na řadu karet ve spodní části hrací plochy otočíte novou kartu. K dispozici je několik uspořádání karet.
23929
Nejlepší skóre: 132465
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Cards 'n Chips
Cílem levelu je odstranit všechny číselné žetony ze stolu. Odstraníte je tím, že vyberete jednu kartu (2 nebo všechny 3) a označíte žeton se stejnou číselnou hodnotou. Pokud odstraníte točící se žeton, získáte více bodů. Pokud vám karty nevyhovují, klikněte na balíček. Pozor na ubíhající čas.
14650
Nejlepší skóre: 21658
Vytvořil(a): Andulka
[Všechna skóre]
CardsCraze
Vybírejte karty ze stolu tak, aby byly vždy o jedno číslo větší nebo menší než jedna z karet v zásobníku v dolní části. Jakmile nebudete mít tah, klikněte na šipku – těchto kliků máte omezený počet. Jakmile ze stolu zmizí všechny karty, postupujete do dalšího levelu.
31755
Nejlepší skóre: 16255
Vytvořil(a): beci
[Všechna skóre]
Castle solitaire
Přikládejte do středu karty hodnotově vždy o jednu větší nebo menší. Na eso smí být položeno K nebo 2. Po odehrání levelu následuje mezihra v hledání chyb mezi dvěma obrázky. Buďte rychlí – za daný čas musíte stihnout obě hry.
15452
Nejlepší skóre: 29410
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Crystal Golf Solitaire
Klasický solitaire. Je třeba odskládat všechny karty na hrací ploše na hromadu vpravo dole. Karta musí být vždy o jedno menší nebo větší, než karta předchozí. Pokud nelze nic odhodit, klepnutím na řadu karet ve spodní části hrací plochy otočíte novou kartu.
48636
Nejlepší skóre: 105891
Vytvořil(a): BLANKA2
[Všechna skóre]
Crystal Klondike Solitaire
Klasická karetní hra, která se ovládá myší. Skládáte karty na sebe podle hodnot a skládáte vždy podle barvy cik - cak, to znamená vždy červená - černá nebo naopak. A ty se pak kupí do balíčku podle znaků od esa po krále. Balíček karet vám pomůže pokud už nebude možný žádný tah.
44213
Nejlepší skóre: 118244
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Crystal Spider Solitaire
Skládáte karty podle hodnot od největší po nejmenší. Hra se ovládá myší.
15763
Nejlepší skóre: 94677
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Demon Solitaire
Smysl hry je stejný jako u normálního solitairu. Skládáte karty barevně na přeskáčku o od vysoké po nízkou, nahoru odkládáte stejně barevné karty od nízké po vysokou (počáteční karta se mění), musíte se zbavit karet vlevo a všechny ostatní odložit nahoru.
23452
Nejlepší skóre: 14200
Vytvořil(a): bertik
[Všechna skóre]
Duet Solitaire
Klikejte na dvojice karet – stejné – tak, abyste je všechny odstranily z hrací plochy.
44637
Nejlepší skóre: 85087
Vytvořil(a): LEONA
[Všechna skóre]
Easthaven Solitaire
Přikládejte na sebe karty jako při klasickém solitairu. Cílem hry je odevzdat do horní části karty dle barev od esa po krále. Při nemožnosti tahu klikněte na balíček karet – přibude nová řada. Čím rychleji hru odehrajete, tím více na konci hry získáte bodů.
26230
Nejlepší skóre: 3056
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Forty Thieves Solitaire Gold
Pokládejte karty na sebe od největší po nejmenší. Na sebe můžete položit jen karty stejné barvy a tak, jak jdou po sobě. Cílem hry je odskládat všechny karty do horní části od Esa po K.
79741
Nejlepší skóre: 338500
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Frantic Farm Solitaire
Vytvářejte kombinace karet tak, aby jejich součet byl rovný 11. Eso je jednička. Když nemáte možnou kombinaci, klikněte na balíček karet nebo použijte žolíka.
27543
Nejlepší skóre: 658400
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Free Cell
Cílem hry je naskládat karty do horní části od A po K podle barvy. Karty můžete přikládat na sebe, tak aby byla jejich hodnota sestupná a barevně na přeskáčku. Čtyři karty si můžete do horní části odložit, abyste si uvolnili potřebné karty.
103731
Nejlepší skóre: 34870
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Gaps Solitaire
Poskládejte karty tak, aby vznikly čtyři řady a v každé byl jiný druh. Přemísťovat karty můžete pouze tak, že na prázdné políčko umístíte kartu o jedno vyšší, než-li je karta na políčku vlevo od prázdného políčka. Za každý přesun ztrácíte 100 bodů a v případě promíchání karet tlačítkem Shuffle ztrácíte 10000 bodů.
18792
Nejlepší skóre: 38000
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Golf Solitaire
Přikládejte ze stolu dolů karty vyšší nebo nižší hodnoty. Čím delší řetězec karet vytvoříte, tím více bodů získáte. Hrajte rychle a využívejte žolíky.
81232
Nejlepší skóre: 276560
Vytvořil(a): martinemi
[Všechna skóre]
Golf Solitaire Pro
Přikládejte na balíček karty ze stolu tak, aby byli vždy o jedno menší nebo větší než karta předchozí. Zbavte se všech karet na stole. K cíli vám dopomohou i divoké karty. Hrajte rychle – body se i odečítají.
89618
Nejlepší skóre: 4063250
Vytvořil(a): Lena7
[Všechna skóre]
Halloween Tripeaks
Hra se ovládá myší. Klasický solitaire. Vždy přikládáte kartu o jednu hodnotu menší či větší a tak postupujete tak dlouho, dokud neupotřebíte všechny karty. Balíček karet dole vám pomůže, když už nebudete moci dál.
26012
Nejlepší skóre: 1165730
Vytvořil(a): japehy
[Všechna skóre]
Highland Solitaire
Vybírejte karty ze stolu tak, aby byly vždy o jedno číslo větší nebo menší než jedna z karet v zásobníku v dolní části. Pokud vám dojde tah, klikněte na vedlejší otočené karty. Na eso můžete dát krále nebo 2. Pokud budete potřebovat, použijte žolíka. S tahy neotálejte – čas běží…
29912
Nejlepší skóre: 26138
Vytvořil(a): Veru
[Všechna skóre]
Holdem Squares Solitaire
Vykládejte karty na stůl a snažte se vytvořit co nejvíce pokerových kombinací v řádku nebo sloupci. Hra končí zaplněním plochy.
23923
Nejlepší skóre: 388
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Hot Casino Blackjack
Vytvořte ve všech sloupcích součet 21 (BlackJack) nebo sestavu 5 karet, která tento limit nepřesahuje. Pokud se Vám nabízená karta nehodí, můžete ji vyměnit – 5x. Jsou celkem 3 kola + bonusová.
12006
Nejlepší skóre: 508410
Vytvořil(a): helena59
[Všechna skóre]
John & Mary
Odstraňujte páry stejných karet. Uzamčenou kartu je třeba odemknout kartou s klíčem, karta se zavazadly slouží k jednorázovému odložení některé karty, kartu žolíka lze spárovat s libovolnou kartou.
10432
Nejlepší skóre: 435170
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Miner Solitaire
Párujte karty stejné barvy jakékoliv hodnoty (kromě esa) ve stejné řádce nebo sloupci. Abyste vyhráli, musíte dát ze stolu všechny karty (kromě es). Pokud již tah nebude možný, použijte Shuffle.
5330
Nejlepší skóre: 27260
Vytvořil(a): helikoptera
[Všechna skóre]
Only Fifteen
Klikejte na karty a počítejte. Jakmile vytvoříte součet 15, karty zmizí. Pro zmizení 10, J, Q, K musíme vytvořit čtveřice z těchto karet (4 x 10, 4 x J,…)
24012
Nejlepší skóre: 108002
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Pokah Jong
Vaším úkolem je vytvářet pokerové kombinace karet (dvojice, trojice, barva, postupka, poker...). Kartu vyberete pomocí myši, použít můžete vždy jen volné karty (objeví se kolem nich zelený rámeček). Jakmile k dané kartě vyberte další čtyři, klepněte na Submit - přičtou se vám získané body a bude vám rozdána nová karta. Na vytváření kombinací máte omezený čas a cílem je nasbírat co nejvíce bodů.
11935
Nejlepší skóre: 233000
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
Poker Frenzy
Označte karty vedle sebe a pod sebou tak, aby jich bylo vždy 5 a vytvářeli tu nejlepší možnou pokerovou kombinaci. Při použití zlaté karty dostanete více bodů; při použití zelené karty dostanete čas navíc.
18301
Nejlepší skóre: 363100
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Poker Solitaire 2
Máte tři minuty na to, abyste na hrací ploše prohazovali vždy dvě karty a postupně vytvářeli lepší a lepší pokerové kombinace. Pozor, kartou kterou pohnete již nesmíte znovu hýbat.
7016
Nejlepší skóre: 650
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Poker Square Solitaire
Nasázejte na stůl karty tak, abyste vertikálně a horizontálně vytvořili co nejlepší pokerové kombinace.
74544
Nejlepší skóre: 700
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Power Solitaire
Klasický solitaire. Skládejte karty barevně na přeskáčku od vysoké (K) po nízkou (2), nahoru odkládejte stejně barevné karty od nízké (A) po vysokou (K), musíte se zbavit karet v balíčku a všechny odložit nahoru. Čím rychleji budete hrát, tím více získáte bodů.
70976
Žádná skóre nenahrána
Pyramid Solitaire
Je třeba odskládat všechny karty na hrací ploše. Součet dvou karet musí být 13 (král je za třináct, eso za jedna). Pokud nelze nic odhodit, klepnutím na balíček More cards ve spodní části hrací plochy otočíte nové karty. Hra končí, jakmile nemůžete nic odhodit.
39752
Nejlepší skóre: 1128560
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Pyramid Solitaire
Vytvářejte dvojice karet (s výjimkou K) tak, aby součtem hodnot dali vždy číslo 13. Balíček karet můžete protočit 3x. Co nejrychleji se zbavte celé pyramidy.
53612
Nejlepší skóre: 2125
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Pyramid solitaire Mummy´s Curse
Vytvářejte karetní dvojice tak, aby jejich hodnotový součet byl 13. Eso =1, J = 11, Q = 12 a K = 13. Pokud karty nestačí, klikněte na balíček.
20564
Nejlepší skóre: 975394
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Race To 21
Vkládejte karty do sloupců tak, aby vytvářeny součet 21. Pokud přesáhnete – sloupec zmizí. Pokud 21 složíte, přibude Vám čas. 3x si můžete kartu vyměnit – discard. J, Q, K = 10 bodů, A = 1 bod.
62019
Nejlepší skóre: 5300
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Raining Cards
Chytejte padající karty tak, abyste vytvářeli pokerové kombinace. Pokud necháte kartu spadnout, přijdete o žeton, když pak zase nějakou chytíte, žetony se Vám vrátí. Jestliže z pochytaných karet žádnou kombinaci nevytvoříte – hra končí.
13274
Nejlepší skóre: 2533
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Scorpion
Srovnejte karty co nejrychleji podle barev od K po A. Přesouvat můžete jednu kartu, půlku nebo celý sloupec, ale přiložit ho můžete jen na kartu stejné barvy a o jednu hodnotu vyšší než je první karta v přenášeném sloupci.
93667
Nejlepší skóre: 855
Vytvořil(a): helena59
[Všechna skóre]
Scorpion Solitaire
Přesunujte jednotlivé karty i celé sloupce tak, abyste poskládali celé sloupce od K po A, tak aby karty byly na střídačku červené a černá. Na hru máte omezený čas.
31884
Nejlepší skóre: 17275
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Shamrock Solitaire Craze
Nad jednotlivými kartami se objevují malá čísla či písmena, která označují, jakou hodnotu má mít karta, kterou na to místo můžete přesunout. Přesunujte karty tak, abyste co nejrychleji odevzdali karty od esa po krále do horní části hrací plochy.
49904
Nejlepší skóre: 22340
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Solitaire 2
Hra se ovládá myší. Skládáte karty na sebe podle hodnot a kládáte vždy podle barvy cik - cak, to znamená vždy červená - černá nebo naopak. A ty se pak kupí do balíčku podle znaků od esa po krále. Balíček karet nahoře vám pomůže pokud už nebude možný žádný tah.
15245
Nejlepší skóre: 1766
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Solitaire 60
Klikejte na šipky tak,  aby středová karta byla o jednu hodnotu vyšší nebo nižší než ta, na kterou ji chcete přemístit. Pokud nemáte možný tah, klikněte na středovou kartu. Na hru máte 1 minutu.
15120
Nejlepší skóre: 31
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Solitaire Circus
Skládejte karty barevně na přeskáčku od vysoké po nízkou, nahoru odkládáte stejně barevné karty od esa po krále. Hrajte rychle, abyste získali co nejvíce bodů, než Vám vyprší čas.
57532
Nejlepší skóre: 9271
Vytvořil(a): kacka01
[Všechna skóre]
Solitaire Poker Shuffle
Vyskládejte na stůl karty v co nejlepších pokerových kombinacích. Karty vyložené na stole můžete i prohazovat, máte však omezený počet přesunutí a čas také běží rychle…
11942
Žádná skóre nenahrána
Solitaire Titans
Hra ovládáte myší. Skládejte karty na sebe podle hodnot sestupně a na střídačku červenou – černou. Nahoru odkládejte karty od esa vzestupně. Karty se otáčí po třech a celý balíček můžete protáčet kolem dokola neomezeně.
119744
Nejlepší skóre: 8500
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Spider Solitaire
Přikládejte karty hodnotově nižší na karty hodnotově vyšší. Pokud budou stejné barvy, můžete poté hýbat s celým sloupcem, pokud budou různé barvy, nemůžete se sloupcem hýbat. Po sestavení sloupce od K po A od jedné barvy, karty zmizí. Pokud nemáte tah, klikněte na balíček karet, nové karty přibudou.
14165
Nejlepší skóre: 101870
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Spider Solitaire 2
Poskládejte karty na sebe od krále dolů až po eso a vyházejte tak všechny karty. Nezapomeňte na to, že dole máte ještě 6 balíčků karet, které musíte použít a můžete je vyložit pouze pokud jsou všechny sloupce obsazené.
8654
Nejlepší skóre: 15070
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Spider+
Přikládejte karty hodnotově nižší na karty hodnotově vyšší. Pokud budou stejné barvy, můžete poté hýbat s celým sloupcem, pokud budou různé barvy, nemůžete se sloupcem hýbat. Po sestavení sloupce od K po A od jedné barvy, karty zmizí. Pokud nemáte tah, klikněte na balíček karet, nové karty přibudou. Hrajte rychle – čas běží.
98944
Nejlepší skóre: 5850
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Spiderette Solitaire
Přikládejte na sebe karty od největší po nejmenší. Až srovnáte karty od krále po eso, přesunou se vám do pravé části. Pokud nemáte možnost tahu, klikněte na balíček karet – přibude nová řada karet. Hrajte rychle pro získání časového bonusu na konci hry.
15013
Nejlepší skóre: 3014
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Steel Tower Solitaire
Klasický solitaire. Je třeba odskládat všechny karty na hrací ploše na hromadu vpravo dole. Karta musí být vždy o jedno menší nebo větší, než karta předchozí. Pokud nelze nic odhodit, klepnutím na řadu karet ve spodní části hrací plochy otočíte novou kartu. Žolíka lze použít kdykoli. Cílem je vyhrát co nejvíce kol.
39745
Nejlepší skóre: 298800
Vytvořil(a): Pertlikova
[Všechna skóre]
Stop The Bus
Snažte se za pomocí 3 karet dostat co nejblíže k součtu 31 od jedné barvy nebo mít 3 karty jedné hodnoty. Eso je za 11 a obrázkové karty za 10. Když si myslíte, že máte dobré karty v ruce, zastavte autobus a dojede se poslední kolo. V každém kole si musíte vzít karty z balíčku nebo z hromádky a jednu zase vyhodit.
93466
Nejlepší skóre: 25730
Vytvořil(a): Cárka
[Všechna skóre]
The Ace of Spades III
Ze stolu na odkrytou kartu přikládejte karty vždy o jednu hodnotu větší nebo menší. Na eso můžete přiložit K nebo 2. Vyčistěte celou herní plochu. Pokud nemůžete uskutečnit další tah, klikněte na balíček karet a otočte novou kartu.
29223
Nejlepší skóre: 420800
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Think Fast
Vytvářejte horizontálně nebo vertikálně součet 21. Pokud budete hrát rychle, dostanete více bodů… Hra končí vyčerpáním karet.
8971
Nejlepší skóre: 2934
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Top Cards
Jedná se o Black Jack (21) – Snažte se braním karet vytvořit kombinaci se součtem 21. Čím blíže k tomuto součtu budete, tím více bodů dostanete. Pokud 21 překročíte, přijdete o body. Splňte co nejrychleji limit 450 bodů pro ukončení hry. Pozor – máte i časový limit.
19953
Nejlepší skóre: 9210
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Top Solitaire
Zahrajte si co nejvíce klasických i neklasických karetních her na co největší počet bodů a své konečné skore uložte.
34901
Nejlepší skóre: 214780
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Tower Solitaire
Přikládejte z pyramidy karty o jednu hodnotu menší či větší než je karta, kterou máte dole. Snažte se co nejrychleji sebrat ze stolu všechny karty. Na Eso můžet přložit K nebo 2. Na divokou kartu jakoukoliv jinou hodnotu.
13214
Nejlepší skóre: 414343
Vytvořil(a): GrankoD
[Všechna skóre]
Tripeaks Reserve
Vyberte si kartu z řady a na ni přikládejte karty ze tří pyramid vzestupně i sestupně. Pokud nemáte možnost přiložit, vyberte si novou kartu z řady… Na eso můžete přiložit "2" nebo "K".
15311
Nejlepší skóre: 110566
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
TriPeaks Solitaire
Odehrajte co nejrychleji známý solitaire - karta musí být vždy o jedno menší nebo větší, než karta předchozí. Pokud nelze nic odhodit, klepnutím na balíček karet ve spodní části hrací plochy otočíte novou kartu.
25033
Nejlepší skóre: 1066
Vytvořil(a): Cárka
[Všechna skóre]
Triple Cards
Skládejte karty doprostřed stolu tak, abyste vytvářeli postupky nebo 3 stejné karty. Můžete také využívat bonusové karty z horní části.
14318
Nejlepší skóre: 9010
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Vegas Poker Solitaire
Na začátku si vytočte jeden bonus, který budete během hry moci použít. Poté vkládejte karty na stůl tak, aby Vám vznikali pokerové kombinace co největší hodnoty. Hra má 3 kola a má taky rychlostní bonus.
25990
Nejlepší skóre: 912165
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
VooDoo Poker Solitaire
Vykládejte na stůl karty tak, abyste vytvořili co nejlepší pokerové kombinace.
38428
Nejlepší skóre: 3840
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Wild West solitaire
Klasický solitaire – přikládejte karty na sebe hodnotově sestupně a barevně na přeskáčku. Hra má 3 levely – odehrajte je co nejrychleji – od toho se bude odvíjet vaše celkové skore.
31716
Nejlepší skóre: 104805
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Yukon Solitaire
Cílem hry je přesunout všechny karty od esa po krále dle barev do horní části hracího stolu. Přehazovat můžete celé sloupce tak, abyste poslední kartu položili vždy na kartu vyšší hodnoty a opačné barvy (černá a červená).
16399
Nejlepší skóre: 3067
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
 

Vybrat jinou kategorii


Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
6 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek