Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

 Výběr hry 
 Hráno 
Nejlepší skóre
Hodnocení obsahu
BioBots
Rozmisťujte na ploše popelnice (bioboty), které jedí odpad. Za každý zlikvidovaný odpad získáte peníze, za které kupujete další popelnice a vylepšení. K dispozici je několik druhů popelnic.Ubraňte konec cesty.
128587
Nejlepší skóre: 2657
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
Boulder Basher 3
Vaším úkolem je, co nejdéle chránit vesnici před zničením. Nepřátelé na vesnici útočí kameny a ohněm - vesnici je třeba bránit tak, že ve sféře vlivu (kopule kolem vesnice) myší nakreslíte čáru (štít). Pokud je nad budovou červená vlajka, můžete ji kliknutím vylepšit. Při každém vylepšení nebo postavení nové budovy se zvětší vaše sféra vlivu. Nepřátele lze zabít odraženými kameny, nebo pomocí kouzla, pokud se dostanou do vaší sféry vlivu.
15860
Žádná skóre nenahrána
Cake JAM
Jste prodavač dobrot a vašim úkolem je splnit zákazníkům jejich přání. Ovládá se myší.
19626
Nejlepší skóre: 1506
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Claytus Hood Tower Defense
Postavte podél cesty zbraně a zničte tak procházející nepřátele. Za každého získané peníze, za které můžete nakoupit další a lepší zbraně.
26413
Nejlepší skóre: 26968
Vytvořil(a): zuzizuzi
[Všechna skóre]
Cool War
Hra se ovládá myší a vašim úkolem je chránit hrad před bombami. Myší klikejte na bomby a tím je zničíte.
105370
Nejlepší skóre: 54333
Vytvořil(a): milanson
[Všechna skóre]
Crop Circles 2
Nejprve rozmístěte na ploše kruhy, které budou tvořit silnici. Rozmisťujte na ploše zbraně a zabíjejte nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, za které kupujete další zbraně a vylepšení. K dispozici je několik druhů zbraní. Ubraňte konec cesty.
18306
Žádná skóre nenahrána
Drink Cafe
Jednoduše dejte zákazníkovi, co si přeje a buďte rychlí – projděte si tutoriál.
93631
Žádná skóre nenahrána
Elite Commando
Můžete zvolit ovládání klávesnicí nebo myší. Klávesnice: pohybujete se pomocí šipek na klávesnici, střílíte tlačítkem Ctrl, "Z" nebo mezerníkem, granáty se hází tlačítkem "X". Myš: pohybujete se pomocí šipek na klávesnici, myší zaměřujete, levým tlačítkem myši střílíte. Kolečkem myši, tlačítkem Ctrl, "X" nebo mezerníkem házíte granáty.
30410
Žádná skóre nenahrána
Emoticon Defense
Rozmisťujte na ploše smajlíky a zabíjejte nepřátele. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, za které kupujete další smajlíky a vylepšení. K dispozici je několik druhů smajlíků. Ubraňte konec cesty.
24956
Žádná skóre nenahrána
Flower ShopKeeper
Obsluhujete zákazníka, podle toho co si přeje. Ovládá se myší.
24324
Nejlepší skóre: 5204
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Gazzoline Deluxe
Pracujete na benzince a tankujete klikáním myši. Nenechte zákazníky dlouho čekat nebo budou naštvaní.
16881
Nejlepší skóre: 63840
Vytvořil(a): plucka
[Všechna skóre]
Going Places
Vystřelujte zvířátko do vzduchu. Čím větší vzdálenost překoná, tím více dostanete peněz. Za peníze kupujete vylepšení děla. Cílem je za co nejmenší počet dnů vystřelit zvířátko tako vysoko, aby se dostalo z atmosféry, tedy nad 9.000 metrů.
77674
Žádná skóre nenahrána
Haunted Suburb
Postavte podél cesty zbraně a zničte tak procházející nepřátele. Za každého získáte ektoplazmu, za kterou můžete postavit další a lepší zbraně.
65311
Žádná skóre nenahrána
Jungle Hunting
Rozmisťujte na ploše indiány a zabíjejte zvířata. Za každé zabité zvíře získáte peníze, za které kupujete další indiány a vylepšení. K dispozici je několik druhů indiánů. Ubraňte konec cesty.
56141
Žádná skóre nenahrána
La Patisserie
Jakožto čišník plňte hostům jejich přání.Ovládá se myší.
14725
Žádná skóre nenahrána
Magnetic Defense
Myší ovládáte letadlo. Cílem je ubránit základnu vlevo před nepřáteli, kteří vyjíždějí z jeskyně vpravo. Naleťte nad kusy šrotu na ploše a poté se šrotem naleťte nad nepřítele. Kliknutím šrot shodíte. Základnu zlepšíte spuštěním šrotu přímo na ni. Letadlo zlepšíte zvednutím šrotu na palubu (přidržením levého tlačítka myši
13275
Nejlepší skóre: 74120
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
Planet Basher
Sesbírejte 200 hvězd v kole. Můžete si za vydělané peníze kupovat bonusy. Míří se myší.
11551
Žádná skóre nenahrána
Planet Basher 2
Sestřelujte hvězdy. Můžete si za vydělané peníze kupovat bonusy. Míří se myší.
42834
Žádná skóre nenahrána
RailRoad Mania
Ovládá se myší. Úkolem je stavět koleje. V každém levelu musíte stihnout postavit určitý počet dílků kolejí, což je uvedené na levé straně u levelu min.parts. Když budete chtít určitý dílek otočit, použíjte šipku - pouze xkrát v levelu (ve vyšších levelech se počet zvyšuje). Bomba se používá k odstranění dílku, také xkrát v levelu. Za jak dlouho vlak vyjede z červeného domečku do zeleného, je uvedeno vlevo dole - train departs in. Hra končí, když nestihnete pozastavit určitý počet kolejí.
56064
Žádná skóre nenahrána
ROSWELL INCIDENT
Pomocí myši pohybujete farmářem po ploše a zaměřujete UFO (musí se kolem něj objevit červené šipky). Mezerníkem vystřelíte raketu. Vystřelit lze až čtyři rakety najednou.
80016
Žádná skóre nenahrána
Sandcastle
Co nejrychleji potopte pomocí myši nepřátelské lodě. Hra s ovládá myší. Čím delší klik, tím větší rána. Po soupeři můžete vrhat mimo kamenů např. tužky, tenisáky, banánové rakety…
63219
Žádná skóre nenahrána
SAS: Zombie Assault
Pomocí šipek na klávesnici (nebo tlačítek WASD) se pohybujete, myší střílíte zombíky. Q a E (Del a End) mění zbraně, R (Page Down) dobíjí zbraň, F (Home) opraví barikádu. Mezerníkem (Page up) koupíte vylepšení.
83951
Žádná skóre nenahrána
Smileys Wars
Vyberte si v horní řadě zbraň, se kterou bude ženský Smolík bojovat a vydejte se na cestu – potřeba je zničit všechny mužské smajlíky a také zničit televizi, ze které vyskakují… Čím více jich zničíte, tím více si budete moci vy vyrobit svých smajlíků.
35225
Nejlepší skóre: 16725
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Soldier
Pomocí šipek na klávesnici se pohybujete po ploše, střílíte mezerníkem, granáty se hází tlačítkem Ctrl.
48488
Žádná skóre nenahrána
Space Invasion
Rozmisťujte na ploše zbraně a ničte nepřátele. Z ušetřených peněz na konci úrovně dostanete úroky. K dispozici jsou dva režimy: Fall Down - nepřátelé nesmí dosáhnout spodní části obrazovky; 2-way - musíte ubránit drahokam uprostřed.
89397
Žádná skóre nenahrána
Spider X
Pavoučkem pohybujte a mouchy k sobě přitahujete šipkami. Střelbu pavučiny ovládáte myší. Střel máte omezený počet.
19762
Nejlepší skóre: 2145
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Tank\'d in a Room
Pohybujete se pomocí šipek na klávesnici. Tlačítka WASD slouží ke střelbě na nepřátelské tanky.
169867
Žádná skóre nenahrána
When Penguins Attack
Rozmisťujte na ploše zbraně a zabíjejte tučňáky. Za každého zabitého tučňáka získáte peníze, za které kupujete další zbraně a vylepšení. K dispozici je několik druhů zbraní. Ubraňte konec cesty označený šipkami.
25911
Nejlepší skóre: 22025
Vytvořil(a): Fiky.77
[Všechna skóre]
World Defence 2
Rozmisťujte na Zemi zbraně a ničte nepřátele. Za každého zničeného nepřítele získáte peníze, za které kupujete další zbraně a vylepšení. K dispozici je několik druhů zbraní. Ubraňte Zemi co nejdéle. Hra končí, pokud jsou zabiti všichni obyvatelé Země nebo pokud na Zemi útočí více než 100 nepřátel současně.
21716
Nejlepší skóre: 494040
Vytvořil(a): milanson
[Všechna skóre]
 

Vybrat jinou kategorii


Nepřehlédněte:

Co je magnetická barva? Základní vnitřní barva na stěny s magnetickým účinkem umožňujícím přichycení magnetů přímo na stěnu. Je vyrobena na bázi materiálu s magnetickými vlastnostmi černé barvy, proto ji používáme jako...

Čtěte dále...

Kdo je online
6 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek