Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

 Výběr hry 
 Hráno 
Nejlepší skóre
Hodnocení obsahu
2018 Football Classic Block
Klasický tetris.
28320
Žádná skóre nenahrána
4Blocks
Pro postup do dalšího levelu musíte vytvořit určitý počet řad. Tetris je klasický, ovšem má netradiční levely.
22474
Nejlepší skóre: 5536
Vytvořil(a): majki19
[Všechna skóre]
AddiCube
Posílejte nahoru kostičky a kuličky tak, abyste vytvářeli stejně barevné skupinky. Chytejte mince, které padají ze zmizelých tvarů.
63645
Nejlepší skóre: 5530
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Alchemy Swap
Prohazujte sousední baňky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných kapalin vodorovně nebo svisle. Pokud budete dostatečně rychlí, nebudete mít na hru pouhou minutu.
60750
Nejlepší skóre: 400750
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Alchemyst
Pomocí šipek vlevo/vpravo umisťujete lahvičky do pole (šipka nahoru slouží k otočení, šipka dolů ke spuštění lahviček). Úkolem je dávat k sobě alespoň tři lahvičky stejné barvy. Takové lahvičky zmizí a místo nich se objeví jedna nová - o úroveň vyšší. Hra končí, když lahvičky přesáhnou žlutočernou hranici.
52369
Nejlepší skóre: 613776
Vytvořil(a): mis
[Všechna skóre]
Ball Ball
Hra se ovládá myší a vašim úkolem je klikat na barevné kuličky, přičemž se musejí dotýkat alespoň tři stejné barvy. Čím víc kuliček na jeden klik, tím lípe.
13922
Nejlepší skóre: 21500
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
Bead Match
Skládejte stejně barevné diamanty minimálně po třech vodorovně nebo svisle. Šipkou nahoru kameny prohazujete a šipkou dolu spouštíte rychleji dolů.
14034
Žádná skóre nenahrána
BioGems
Prohazujte sousední kostky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných barev a symbolů vodorovně nebo svisle. Každý symbol má jiný účinek na Vašeho soupeře či na Vás. Vaším úkolem je soupeře porazit. Na každý tah máte omezený čas.
10573
Nejlepší skóre: 16619
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
Bloeme
Prohazujte vždy dvě sousední kytky tak, abyste utvořili řadu vodorovnou nebo svislou o počtu minimálně 3 stejných květů. Naplňte čáru skóre dřív, než vám vyprší čas, přejdete tak do dalšího levelu. Jakmile u nějakého květu vlevo budete mít číslo 10, můžete ho použít pro zmizení všech květů stejného druhu na ploše.
33645
Žádná skóre nenahrána
Bloktonik
Hra se ovládá směrovými šipkami. Vašim úkolem je skládat vedle sebe kostičky stejné barvy, pokud budou alespoň čtyři, tak zmizí a vám se zapíší body. Hra se postupem času zrychluje.
9180
Žádná skóre nenahrána
Bob & Sam in Egypt
Klikejte na skupinky minimálně dvou stejně barevných kuliček. Cílem hry je přebarvit všechna políčka pod kuličkami a stihnout to, než Vám vyprší čas – čára vpravo.
15304
Žádná skóre nenahrána
Bottle Caps
Prohazujte zátky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevných zátek vodorovně nebo svisle. Pro postup do dalšího levelu je potřeba odstranit požadované množství od každé z barev. Čím rychleji level odehrajete, tím více získáte bodů.
7566
Nejlepší skóre: 28885
Vytvořil(a): rimimi
[Všechna skóre]
Brilliant Blocks 2
Sestavujte skupinky o minimálně třech blocích vodorovně, svisle nebo diagonálně. Kameny mohou být buď stejné barvy, nebo stejných čísel.
23601
Nejlepší skóre: 353500
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Bubble Shells
Hra se ovládá myší. Vašim úkolem je posouvat mušličky tak, aby byly vždy alespoň 3 stejné v řadě. Hra je na čas, tak přemýšlejte rychle.
14004
Žádná skóre nenahrána
Bubblins 2
Prohazujte vždy dvě sousední kuličky, aby jste vytvořili minimálně trojici stejných barev vodorovně či svisle. Buďte rychlí a nenechte úplně vymizet ubývající čáru. Po úplném „zatmění“ sluníčka postoupíte do dalšího levelu.
24736
Nejlepší skóre: 82490
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
Bug Buster
Prohazujte dvojice příšerek tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevného hmyzu. Označit můžete také tři stejně barevné hmyzáky šikmo – získáte tím čas pro hru, který běží rychle. Pokud budete hrát i vy rychle, dostanete více bodů.
50032
Nejlepší skóre: 1844300
Vytvořil(a): rimimi
[Všechna skóre]
ButterFly Clix
Klikejte na velké skupinky stejně barevnch motýlů. Pro odlet musejí být minimálně 3. Pokud jich je míň, stane se z nich kytička a odečtou se Vám body. Na hru máte 1 minutu.
86570
Nejlepší skóre: 650800
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
CashMachine
Hru ovládáte šipkami, doleva, doprava, šipka nahoru je rotace a šipka dolů je rychlý pád. Pro odstranění kamenů srovnávejte vždy minimálně tři stejné symboly k sobě.
13554
Nejlepší skóre: 520990
Vytvořil(a): mis
[Všechna skóre]
Celenite
Shazujte kostky k sobě tak, aby vznikali jednobarevné barevné čtverce či obdélníky.Pozor čas běží a kostičky přibývají.
9310
Nejlepší skóre: 15860
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Christmas Match 3 Jewel
Prohazujte sousedící obrázky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných vánočních předmětů vodorovně nebo svisle. Na hru máte omezený čas – zkuste během minuty a půl nahrát co nejvíce bodů.
11709
Nejlepší skóre: 51900
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Christmas Shuffle
Likvidujte skupinky minimálně tří stejných obrázků a nenechte úplně ubýt čáru nad hracím polem. K vysokému skóre si dopomáhejte bonusy.
116998
Nejlepší skóre: 22749
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Christmas Trouble
Vytvářejte minimálně trojice stejných předmětů. Čím více najednou jich vytvoříte, tím více bodů a bonusů získáte. Hra končí, pokud Vám nějaká ozdobička vybuchne.
86185
Nejlepší skóre: 306500
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Chump Change
Hra se ovládá směrovými šipkami, přičemž šipka nahoru mění tvar. Hra je na způsob tetrisu, roli hraje i číselná kombinace.
13503
Nejlepší skóre: 1028
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Code Breakers
Vytvářejte vodorovně nebo svisle minimálně trojice stejně barevných kostek s čísly. Pro postup do dalšího levelu musíte zničit postupně celý řádek pod hrací plochou. Pozor na vypršení limitu.
9548
Žádná skóre nenahrána
Colorsaic
Dávejte k sobě do sloupce nebo řádku aspoň 3 stejné barvy. Přemístěním šedého kolečka s křížkem ke stejnému tvaru způsobíte řetězovou reakci. Pokud nezůstane nad hladinou vody několik kostek, jejich barvy začnou blednout. Jakmile barvy vyblednou úplně, hra končí.
21823
Nejlepší skóre: 42870
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
ColourTris
Srovnávejte minimálně 3 stejně barevné kuličky vodorovně, horizontálně nebo vertikálně. Některé barvy se dají kombinovat s více barvami – jejich kompatibilitu vidíte vpravo.
16698
Nejlepší skóre: 3098
Vytvořil(a): Lena7
[Všechna skóre]
Columns Master
Klasický tetris.
50251
Nejlepší skóre: 371
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Combo Master
Bacily musíte zlikvidovat správnou barvou pilulky, kombinovat jej můžete i s ovocem. Barevné ovoce se nesmí přímo dotknout stejně barevného bacila, jinak se rozmnoží. Skládat také můžete dynamit, který Vám pomůže likvidovat nejen bacily.
11079
Nejlepší skóre: 201950
Vytvořil(a): Lena7
[Všechna skóre]
Conqueror of the depths
Prohazujte sousední kostky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných symbolů vodorovně nebo svisle. Každý symbol má jiný účinek na Vašeho soupeře či na Vás. Vaším úkolem je soupeře porazit. Po levlu můžete vylepšovat své vlastnosti.
10298
Nejlepší skóre: 979
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Crazy bomb
Prohazujte sousední obrázky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice vodorovně nebo svisle. Pokud použijete získanou bombu, vymění se Vám celé hrací pole za nové.  Pokud budete hrát dobře a rychle, čas bude i přibývat.
109193
Nejlepší skóre: 75040
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Deep Trip 2
Šoupejte celými řádky tak, abyste vytvářeli skupinky stejně barevných bublinek. Pozor, ať Vám nedojde kyslík. Na postup do dalšího levelu je zapotřebí naplnit zelenou čáru vpravo.
6281
Žádná skóre nenahrána
Dipigeme
Hru ovládáte myškou (klik do prostoru odhodí kostky a klik na ně je prohodí) nebo klávesnicí (šipkou dolu odhodíte kostky a mezerníkem je prohodíte). Vytvářejte skupinky min. 3 stejně barevných kostiček. Pokud zmizí čára nad kostkami, přibude vám řádek. Do dalšího levelu postoupíte naplněním linky vpravo nahoře. Hra končí ve chvíli, kdy nemáte možnost odhodit kostky.
19667
Nejlepší skóre: 46210
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Easter Egg Matcher
Prohazujte sousedící vajíčka tak, abyste vytvářeli stejně barevné řady o minimálně třech vajíčkách vodorovně nebo svisle. Splňte počet barevných vajíček dříve, než Vám dojte časový limit.
15013
Nejlepší skóre: 1874560
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Easy Colors
Dvojitým kliknutím zrušíte skupinu tří a více stejných balónků. Balónky můžete přesouvat a zvětšovat tak jednobarevnou plochu. Větší odstraněná plocha = víc bodů. Ovládá se myší.
41857
Žádná skóre nenahrána
Falling Fruit
Skládejte ovoce k sobě tak, abyste vytvářeli skupinky stejného ovoce – minimálně 3 – vodorovně nebo svisle. Šipkou nahoru můžete měnit pořadí ovoce a šipkou dolu urychlíte pád.
9779
Nejlepší skóre: 21950
Vytvořil(a): junkie09
[Všechna skóre]
Fantasy Gems
Hraje se myší – kliknutím prohazujete 2 kostky v rámečku. Nebo posunujete jednu (vyměňujete ji s mezerou). Vytvářejte vodorovně nebo svisle minimálně trojice stejně barevných kostek. Kostky začnou přibývat, jakmile se dotknout „stropu“, začne přibývat čára vpravo a máte pouze omezený čas je od „stropu“ odlepit, aby mohl přibýt další řádek.
65675
Nejlepší skóre: 18260
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
Fantasy Star Match
Hýbejte řadami nebo sloupci hvězdiček tak, abyste vytvářeli skupinky stejně barevných hvězdiček. Do dalšího levelu postoupíte, pokud zaplníte hvězdu vlevo.
67583
Nejlepší skóre: 15390
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Find Most
Klikněte na barevný puntík a přemístěte ho kam je libo tak, abyste pomocí něj vytvořili co největší skupinku stejně barevných puntíků. Na hru máte 2 minuty.
10975
Nejlepší skóre: 77365
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Flower Power
Prohazujte vždy sousedící květiny tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných květů vodorovně nebo svisle. Snažte se vytvářet takové kombinace, abyste včas obsloužili zákazníky a dostali tak více bodů. Pro postup do dalšího levelu musíte splnit požadující počet objednávek a nesmí Vám ubýt časová čára.
12908
Žádná skóre nenahrána
Fruit Smash V2
Pomocí myši prohazujte ovoce a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří kusů jednoho druhu. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novým ovocem (zleva nebo zprava).
36920
Nejlepší skóre: 185450
Vytvořil(a): Tasos
[Všechna skóre]
Futhark - Odin\'s Quest
Pomocí myši protáčejte vždy dvě runy tak, aby vznikaly minimálně trojice stejně barevných kamenů - horizontálně či vertikálně. Pokud budete šikovní, dočkáte se i bonusů, ale pozor, čas běží!
17592
Žádná skóre nenahrána
Fyoozd
Vyberte si barevnou kuličku a natáhněte od ní laserový paprsek. Ten můžete natáhnout max. ob jednu kuličku tak, abyste jej spojili se stejnou barvou, z jaké paprsek vychází. Na hru máte omezený čas.
11582
Žádná skóre nenahrána
Galaxy Gems
Pomocí myši prohazujte sousední bloky a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří bloků jedné barvy. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novými bloky (shora).
9523
Nejlepší skóre: 1158800
Vytvořil(a): tetka
[Všechna skóre]
Gem Crusher
Klikejte na skupinky stejných drahokamů. Čím více drahokamů, tím více bodů získáte.

60099
Nejlepší skóre: 3264
Vytvořil(a): pajačinan
[Všechna skóre]
Gems Of Egypt
Prohazujte sousedící kameny tak, abyste vytvářely minimálně trojice stejně barevných kamenů vodorovně nebo svisle. Do dalšího levelu postoupíte, pokud „překouzlíte“ svého protivníka.
15277
Žádná skóre nenahrána
Glamorous Gems
Prohazujte sousedící krystaly tak abyste vytvářeli minimálně trojice vodorovně či svisle. Pro postup do dalšího levelu musíte v časovém limitu přebarvit pozadí krystalů na světlé.
71702
Nejlepší skóre: 66940
Vytvořil(a): kacka01
[Všechna skóre]
Glass balls
Ve vhodný okamžik stiskněte mezerník a spusťte kuličku dolů. Pokud utvoříte shodně barevnou skupinku o minimálně 3 kuličkách – zmizí. Využívat můžete i padající bonusy.
18978
Nejlepší skóre: 2188
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Halloween Avatars
Prohazujte sousedící hlavičky tak, aby byly minimálně tři stejné v řadě nebo pod sebou. Čím větší počet hlaviček odstraníte, tím více času se vám přičte.
15377
Nejlepší skóre: 7240
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Hexa Pool
Prohazujte sousední koule tak, abyste vytvářeli řady o minimálním počtu 3 stejně barevných koulí. Pro postup do dalšího levelu musíte splnit počet zmizelých koulí (graf completed). Pozor na časomíru v dolní části. Správným kliknutím na speciální bonusové koule si můžete hru velmi usnadnit ?
10927
Nejlepší skóre: 8175
Vytvořil(a): ala27
[Všechna skóre]
Holi Color Matcher
Prohazujte sousedící kuličky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice shodné barvy vodorovně nebo svisle. Pro postup do dalšího levlu je potřeba odstranit potřebný počet různě barevných kuliček. Pro snazší hru můžete také využívat bonusy v podobě kytiček. Čím rychleji level odehrajete, tím větší dostanete časový bonus.
9956
Nejlepší skóre: 2522270
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Ice Breakers
Hra se ovládá myší a vašim úkolem je skládat do sloupců kostičky stejné barvy. Pokud se to povede alespoň se třemi, tak kostičky zmizí. Na levé straně vidíte kolik a jaké barevné kostičky vám chybí dát ještě do sloupce. Hra je na čas.
13554
Žádná skóre nenahrána
Jade Monkey Social
Prohazujte vždy sousední drahokamy tak, abyste dali vždy minimálně 3 stejně barevné kameny do řady vodorovně nebo svisle. Za rychlé odbourání kamenů získáváte násobitele bodů. Na hru máte jen omezený čas, tak hrajte rychle…
18901
Nejlepší skóre: 706650
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Jewel City
Prohazujte sousední drahokamy tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných barev horizontálně nebo vertikálně. Pokud budete hrát rychle, budete mít na hru určitě více než 1 minutu. Můžete si nechat 3x napovědět. Hra končí vyčerpáním pohybů nebo vypršením času.
25913
Nejlepší skóre: 208200
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
Jolly Jong Blitz
Vybírejte si stejné tvary a barvy po celé ploše tak, aby po jejich zmizení jste vytvářeli minimálně trojice stejných barev a tvarů vodorovně nebo svisle. Za ty budete dostávat bonusový čas a také bonusové body.
48927
Nejlepší skóre: 65130
Vytvořil(a): Radula20
[Všechna skóre]
Jungle Gems 2
Prohazujte vždy dvě sousední kostky, aby jste vytvořili minimálně trojici stejných tvarů vodorovně či svisle. Buďte rychlí a naplňte ubíhající čáru v horní části hry, abyste se přesunuli do dalšího levelu.
23360
Nejlepší skóre: 186420
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
Knights
Prohazujte sousedící štíty tak, abyste vytvářeli skupinky minimálně tří stejných štítů v řadě. Splňte co nejrychleji cíl daného levelu.
6253
Žádná skóre nenahrána
Kyobi
Ovládá se myší. Úkolem je dávat k sobě tři stejné symboly.
7463
Nejlepší skóre: 319782
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Mario Mushroom Match
Pomocí myši prohazujte hříbky a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří hříbků jednoho druhu. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novými hříbky (shora).
24125
Nejlepší skóre: 5999
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
Match 3 Jewel
Prohazujte sousední kameny tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných kamenů vodorovně nebo svisle. Na hru máte omezený čas.
22565
Nejlepší skóre: 4410
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Match Party
Prohazujte sousedící symboly, abyste vytvářeli minálně trojice svisle či vodorovně. Na každý level máte požadované skore, které musíte nahrát pro další postup. Čas běží, ale při rychlém a kvalitním hraní bude i přibývat. Nezapomeňte využívat bonusy za větší kombinace.
4774
Nejlepší skóre: 29350
Vytvořil(a): Čerešňová
[Všechna skóre]
Match to enjoy
Prohazujte sousední kytičky tak, abyste vytvářeli minimálně stejně barevné trojice vodorovně nebo svisle. Pro postup do dalšího levelu odstraňte všechny dlaždice s číslem. Čím déle budete hrát, tím více bodů Vám bude na konci levelu bodů odečteno od nahraného skore.
8616
Žádná skóre nenahrána
Mayan Caves
Prohazujte sousedící kameny tak, abyste vytvářeli minimálně skupinky minimálně tří stejně barevných kamenů v řadě. Cílem hry je zničit postupně řadu kamenů v pravé části dříve, než Vám dojde čas. Pomáhat Vám budou i bonusové kameny.
182837
Nejlepší skóre: 137955
Vytvořil(a): Miltika
[Všechna skóre]
Megtucnu
Prohazujte sousedící tvary tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevných tvarů vodorovně nebo svisle. Na celou hru máte omezený počet tahů.
14456
Nejlepší skóre: 33490
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Metris
Tetris – Tvary skládejte tak, abyste vytvořili celý řádek kostiček. Šipkou nahoru převracíte tvary a šipkou dolu umožníte jejich rychlejší pád.
10038
Nejlepší skóre: 122707
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Mirror World
Prohazujte vždy sousedící kameny tak, abyste vytvářeli minimálně trojice vodorovně nebo svisle. Pozor – táhnout musíte s šedivými kameny, které jsou v horní části hracího pole a jsou oproti barevným zrcadlově.
12051
Nejlepší skóre: 89820
Vytvořil(a): tetka
[Všechna skóre]
Monkey Trouble 2
Pomocí myši posouvejte řádky a sloupce opic tak, abyste k sobě dostali alespoň tři stejně barevné. Před vypršením časového limitu musíte přeměnit všechny čtverečky na zlaté.
8892
Žádná skóre nenahrána
More \'n\' More
Klikejte na co největší skupinky stejně barevných kuliček u sebe.
41390
Žádná skóre nenahrána
My Shapes
Prohazujte sousedící tvary tak, abyste vytvářeli svislé a vodorovné řady o min. 3 stejných tvarech. Přebarvěte všechna černá pole na bílá a dostaňte se tak do dalšího levelu – pozor na obývající čas. V dalších levelech můžete využívat různé bonusy.
14029
Nejlepší skóre: 293925
Vytvořil(a): beci
[Všechna skóre]
Mysterious Forest
Prohazujte sousedící koule tak, abyste vytvářeli minimálně trojice shodné barvy. Pro úspěšné postoupení do dalšího levlu je potřeba zmizet skryté obrázky pod koulemi dříve, než vám dojde čas. Používejte také bomby a přesýpací hodiny, abyste level zdárně dokončili.
8359
Nejlepší skóre: 69596
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
Naruto Match
Pomocí myši prohazujte obrázky postaviček a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří stejných obrázků. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novými obrázky (shora).
9308
Žádná skóre nenahrána
Naturyon
Zahrajte si netradiční tetris s přeměňováním barevných kostek
27587
Nejlepší skóre: 1285
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
nauTILES
Pomocí myši prohazujte kostky a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří kostek jednoho druhu. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novými kostkami (shora). Klepnutím na lebku odstraníte všechny kostky v barvě očí lebky.
11947
Nejlepší skóre: 19360
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Pentrix +
Klasický tetris s neklasickými tvary.
27939
Nejlepší skóre: 2138
Vytvořil(a): beci
[Všechna skóre]
Planetary Pile-up
Shazujte stejné planetky k sobě tak, aby vám všechny zmizeli. Hra je ovládá myší.
8967
Nejlepší skóre: 1803540
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
PopBlock
Klasický tetris. Mezerníkem zrychlíte pád.
41305
Žádná skóre nenahrána
Qrossfire
Ovládá se myší. Úkolem je dávat k sobě 3 nebo více kostiček stejné barvy. Za odstranění více kostiček získáte bonus.
138163
Nejlepší skóre: 305475
Vytvořil(a): Miltika
[Všechna skóre]
Qubes
Pomocí myši prohazujte barevné čtverečky a vytvářejte vodorovně nebo svisle řadu alespoň tří čtverečků jedné barvy. Taková řada zmizí a hrací pole je doplněno novými čtverečky (shora).
7710
Nejlepší skóre: 359640
Vytvořil(a): Barbie
[Všechna skóre]
Quick Stack
Ovládá se myší. Cílem je dávat k sobě bloky stejné barvy. Když umístíte tři bloky stejné barvy na sebe, bloky  zmizí. Přejížděním myší kolem středové osy lze prohodit vkládané bloky.
13586
Žádná skóre nenahrána
Rabble The Butterflies
Prohazujte sousedící motýlky tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejně barevných motýlků vodorovně nebo svisle. Pokud vytvoříte více četnou řadu, dostanete bonusového motýlka. Pro postup do dalšího levlu musíte nahrát potřebné skore.
7662
Nejlepší skóre: 42380
Vytvořil(a): Zvýře
[Všechna skóre]
RoboSockets
Skládejte podivné roboty na sebe tak, abyste jim minimálně 5 propojili – jakkoliv. Pokud naplníte trubky vlevo – přibude Vám nový řádek. Bude Vám také padat spousta bonusů, brzy velice snadno poznáte, co který dělá…
16912
Nejlepší skóre: 26151
Vytvořil(a): GrankoD
[Všechna skóre]
Santas Gift Matcher
Prohazujte sousední balíčky tak, abyste vytvářeli minimálně 3 stejně barevné skupinky vodorovně nebo svisle. Splňte počet barevných balíčků dříve, než se celá svíčka upálí. Sněhové vločky vám budou pomáhat.
33681
Nejlepší skóre: 903124
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Shuriken Drop
Skládejte kameny tak, abyste vytvářeli řady růžových kostek, které poté zmizí. Fialové koule musíte co nejlépe odstraňovat noži, které padají s kostkami.
15933
Nejlepší skóre: 145940
Vytvořil(a): javnata
[Všechna skóre]
Sky Factory
Jeřábem pohybujete pomocí šipkami do stran. Šipkou nahoru seberete kostku (můžete sebrat max. tři najednou) a šipkou dolů ji opět pustíte – na jiné, lepší místo. Vytvářejte tímto způsobem stejně barevné skupinky o alespoň třech kostkách. Hra končí, pokud se Vám kostičky vyšplhají po červenou čáru.
20438
Žádná skóre nenahrána
SmileyTrap 2
Chytejte kuličky do sběrače tak, aby byly tři stejné barvy vedle sebe nebo šikmo. Sběračem otáčíte písmenky YX.
9365
Žádná skóre nenahrána
Spate
Ovládá se myší. Úkolem je dávat k sobě tři stejné symboly.
49004
Žádná skóre nenahrána
SpeedRound
Hra je ovládá směrovými šipkami a mezerníkem. Vašim úkolem je vyplňovat pětičlenné bloky barevnými kostkami pokud možno tak, aby to byly kostky jedné barvy, za což je vyšší bodový zisk. Po vyplnění bloku, kostky zmizí a můžete vyplňovat znovu. Mezerníkem rotujete středovým křížem, ze kterého umisťujete kostky do bloků.
14607
Žádná skóre nenahrána
SpookyBlox
Odstraňujte co největší skupinky stejně barevných kamenů.
19640
Nejlepší skóre: 571
Vytvořil(a): rimimi
[Všechna skóre]
Squirt
Pomocí šipek na klávesnici ovládáte panáčka, jehož úkolem je dávat do řady alespoň tři fazolky stejné barvy. Fazolky přenesete stisknutím šipky a mezerníku. Stisknutím šipky a klávesy Ctrl fazolku sníte, čímž změníte její barvu. Hra končí, když se fazolky dotknou horního okraje hrací plochy.
6898
Žádná skóre nenahrána
Sudoku Tetris
Skládejte čísla tak, aby se v řádku, sloupci ani v jednotlivých čtvercích neobjevila 2x. Pokud se tak stane, přijde o život. Jestliže uzavřete čtverec, sloupec nebo řádek dle pravidel, dostanete body. Prázdné kostičky může dát, kam se Vám zlíbí.
11738
Nejlepší skóre: 3850
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Super Alchemy
Klaiscký tetris. Pro odstranění barevných kamenů potřebujete také stejně barevný lektvar. Na hru je omezený čas...
9738
Nejlepší skóre: 71200
Vytvořil(a): kobra5
[Všechna skóre]
Tetra Cube
Hra je klasický tetris ovládány směrovými šipkami, šipka nahoru mění tvar. Čím víc sloupcu na jeden tah zmizí, tím získáváte víc bodů. Hra se postupem času zrychluje.
8314
Žádná skóre nenahrána
Tetris of War
Klasický tetris…
9625
Nejlepší skóre: 507
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
TetriSnake
Ovládejte hada šipkami a nasměrujte ho do mezer bloků. Postupujte, jako když hrajete tetris. Jakmile had narazí, ztmavte a zůstane na místě, pole se posune nahoru a vyjede nový had.
8578
Žádná skóre nenahrána
Tetrominoes from Hell
Klasické tetris. Čím větší rychlostí blok usedne, tím více bodů. Ovládá se klávesnicí: šipka nahoru blok otočí, šipka dolů jej usadí.
25631
Žádná skóre nenahrána
Thirsty Parrot
Prohazujte dvě sousední ovoce tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných plodů ať už vodorovně nebo svisle. Nahrajte co nejvíce bodů, než papoušek vypije svůj koktejl
20026
Nejlepší skóre: 627600
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
Travel to China
Prohazujte sousedící kameny, tak abyste vytvářeli minimálně trojice shodných tvarů. Pokud jich vytvoříte 5, dostanete bonusový kámen, na který stačí kliknout. Můžete také využívat bonusů v podobě kladiva apod. ukazující se v levé části. Do dalšího levlu postoupíte, pokud dosáhnete 100%.
15143
Nejlepší skóre: 5164
Vytvořil(a): Nada57
[Všechna skóre]
Tribal Jungle – Fruit Quest
Prohazujte sousedící ovoce tak, abyste vytvářeli minimálně trojice vodorovně nebo svisle. K postupu do dalšího levelu je potřeba naplnit fialovou čáru v pravé části obrazovky. Na každý level máte omezený čas. Můžete si pomáhat i bonusy, po jejich naplnění.
10449
Žádná skóre nenahrána
Tribal Jungle: Jewel Quest
Prohazujte sousedící diamanty tak, abyste vytvářeli minimálně trojice vodorovně nebo svisle. Na level máte omezený čas. K jeho dokončení je potřeba najít pod některou z dlaždic daný předmět a poté jej dostat na dolní okraj hracího pole.
39890
Nejlepší skóre: 436850
Vytvořil(a): Lujza21
[Všechna skóre]
TripleDrop
Otočení třemi označenými míčky po nebo proti směru hodinových ručiček vytvářejte linie alespoň tří stejně barevných míčků. Čím delší linie nebo více linií najednou, tím více bodů.
55473
Nejlepší skóre: 27680
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
TriPop
Prohazujte sousedící tvary tak, abyste tvořili minimálně trojice stejně barevných tvarů svisle nebo vodorovně. Nahrajte co nejvíce bodů, než vám dojde časový limit.
19055
Nejlepší skóre: 18630
Vytvořil(a): mokruše
[Všechna skóre]
 

<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
Výsledky 1 - 100 z 106

Vybrat jinou kategorii


Nepřehlédněte:

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či...

Čtěte dále...

Kdo je online
6 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek