Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

PR články
Akce s Venilafi a Hernikoutek za e-mail dárek
Hodnocení čtenářů: / 58
Autor: venilafi   
Pondělí, 9. leden 2017
ImageNaši milí čtenáři a soutěžící, máme pro vás krásnou akci, se kterou každý získáte jeden dárek. Magazín Venilafi.cz a zábavný web HerniKoutek.cz pro vás připravili velmi specifickou a jednorázovou akci. Každá přihlášená domácnost k odběru novinkových e-malilů od našich spolupracujících firem získá jeden dárek. Dárky jsou knihy, hračky, kosmetika, oblečení, klávesnice, myši apod.
 
Herní novinky pro dívky i kluky
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: redakce   
Pondělí, 2. prosinec 2013
Herní novinky pro dívky i kluky

Na herním koutku jste všichni herní matadoři, a tak vás nemá smysl zatěžovat vysvětlováním, co jsou to hry online, co potřebujete k jejich hraní a zda obsahují nějaká omezení. Proto jsme se rozhodli na vás rovnou vysypat výběr těch nejlepších novinek, které byste rozhodně měli zkusit a neměli minout. Pokud se vám bude článek líbit, tak budeme příště pokračovat a uvedeme další herní tipy zdarma.
 
Poděkování
Hodnocení čtenářů: / 0
Autor: Lukáš   
Pondělí, 1. červenec 2013
Děkujeme za účast v soutěži! :)

Všechny běžící soutěže na Hernikoutek.cz najdete v rubrice Soutěže.

Další soutěže najdete na magazínu Venilafi.cz v rubrice Běžící soutěže nebo facebookové na stránce Krátké soutěže. Zde poznáte běžící soutěže podle toho, že u nich napravo ještě není jméno výherce.

Přejeme Vám hodně štěstí při losování a děkujeme Vám za přízeň! :)
 
Navrhněte nový turnaj a vyhrajte
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Středa, 14. září 2011
napad.jpgSoutěžíte rádi na Herním koutku, ale chtěli byste obměnit soutěžní turnaje? Napadají Vás všemožné změny, vylepšení či turnaje úplně nové? Rozhodli jsme se Vám dát prostor projevit svou fantazii a hravost. 
Saxána a Lexikon kouzel
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: redakce   
Pátek, 9. září 2011
Saxana_uv.jpgPOZOR, POZOR! Do kin právě míří nový český film plný čar a kouzel s názvem Saxána a Lexikon kouzel. Tak seberte sebe, své děti, známé či blízké; zkrátka všechny co máte na dosah a přijďte se společně s námi pobavit do kina na premiéru tohoto kouzelného filmu již 15.9.2011.

 
Novinky z e-shopu opasky-sperky.cz
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Pátek, 22. červenec 2011
pasek_leonardo_408.jpgPřinášíme Vám novinky z e-shop opasky-sperky.cz, na kterém, jak již víme, najdeme nejen opasky a peněženky, ale i bohatý výběr šperků.

 
Kolagenové masky
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Čtvrtek, 14. červenec 2011
ImageKaždá žena si přeje mít krásnou, hebkou a mladistvě vypadající pleť. Čas je bohužel neúprosný a s přibývajícími roky se nám zhoršuje i stav pleti, a to nejen na obličeji. Existují určité kosmetické přípravky, které jsou času výborným protivníkem, a mezi ně se řadí i kolagenové masky.
 
Kosmetika - letní tipy
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Čtvrtek, 26. květen 2011
ImageKvapem se blíží doba dovolených, tepla, přílivu slunečních paprsků a odhalování těl v plavkách, šatech, tričkách, topech... Těšíme se a zároveň myslíme na povadlou, vysušenou kůži či pořádnou předsluneční ochranu. Jak ještě rychle vylepšit vzhled naší pokožky a jak se pořádně chránit v žáru a horku se dozvíte v článku.
 
Svatební den - kravaty
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Pátek, 6. květen 2011
ImageSvatební den je jedním z nejkrásnějších v našem životě. Nevěsta je oděna do úžasných svatební šatů. A co ženich? V dnešní době je velmi oblíbené ladit svatbu do nějaké barevné kombinace. Sehnat pak vybraný odstín je velmi složité. Výrobce Binder de Luxe nabízí širokou nabídku luxusních setů. Sety obsahují hedvábnou kravatu, hedvábní kapesníček a manžetové knoflíčky.
 
Brazilský keratin
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: redakce   
Středa, 20. duben 2011
ImageJedna stará známá poučka pokoušející se definovat ženu je ta, že „žena s rovnými vlasy touží po vlasech vlnitých a zároveň žena s vlasy vlnitými touží po vlasech rovných“. Snad se vyskytují i příslušnice něžného pohlaví spokojené s tím typem vlasů, které právě mají, ale těch opravdu málo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 21

Nepřehlédněte:

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či...

Čtěte dále...

Kdo je online
6 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek