Pařníček
redakce HerniKoutek.
Na naší FB stránce si můžete zahrát o krásný kuchyňský robot Sencor A patrně zítra spustíme soutěž o pračku v hodnotě do 8.000,- K
Reklama 515x115px
Advertisement

Soutěže
Soutěž o kalhotky Gina
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 24. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o bavlněné dámské kalhotky Gina. Mají francouzský bokový střih a jsou s potiskem.  Širší pas a 8% elastanu zajišťují pružnost a příjemné nošení. Hrajeme do 24.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o hrací karty Vojna s rozkoší
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 20. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o hrací karty Vojna s rozkoší. Jde o smyslnou karetní hru pro intimní chvíle s vaší drahou polovičkou. Jednoduchá pravidla, rychlá akce a lechtivé úkoly vám zpříjemní nejen večery.  Hrajeme do 20.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o 15l substrát pro lepší klíčení a růst rostlin
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o 15l substrát, který ochrání klíčící rostlinky před škůdci a houbami. Substrát supresivní pro výsev a množení 15l byl speciálně vyvinutý kolektivem vědců ze Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, aby ochránil semena a rostliny už při samotném klíčení a úroda byla vyšší. Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o balíček skvělé vlasové kosmetiky značky L´Oréal
Hodnocení čtenářů: / 15
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní balíček výborné kosmetiky na vlasy. O L´Oréal INFINIUM Professional Hairspray Strong 500 ml a o šampon a kondicionér pro jemné vlasy bez objemu. Vše od známé značky L´Oréal. Vaše vlasy si zaslouží tu nejlepší péči.  Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o nádherného metrového medvěda
Hodnocení čtenářů: / 15
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o úžasného heboučkého metrového medvěda, který se bude líbit dětem i dospělým :) Medvídek z kvalitního měkoučkého materiálu v hodnotě 999,- Kč dorazí výherci pečlivě zabalený v igelitové folii a kartonové krabici. Hrajeme do 7.4.2017. V soutěži na vás čekají dvě otázky, na které odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o luxusní kosmetiku - pleťový toner s depigmentačními účinky
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní korejskou kosmetiku - MISSHA Time Revolution White Cure Blanc Tone-up Toner - pleťový toner s depigmentačními účinky pro čistou a jasnou pleť. Balení obsahuje 150ml a je v hodnotě 715,- Kč. Hrajeme do 6.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.
 
Soutěž o velkou lupu s ozdobnou rukojetí
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 3. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o parádní velkou lupu s krásnou ozdobnou rukojetí pro všechny vášnivé čtenáře knih a objevovatele. Hrajeme do 3.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže.
 
Soutěž o léčivou Hlívu ústřičnou v kapslích a sušenou
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: HerniKoutek.cz   
Čtvrtek, 2. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o léčivou Hlívu ústřičnou české výroby v kapslích (120 tobolek) a sušenou - drcenou 100g v hodnotě 403,- Kč. Hlíva pochází z české pěstírny a výroby a kromě mnoha dalších oblastí pomáhá nyní především s posilováním imunity, což v době chřipek všichni oceníme. Tobolky můžete užívat jako prevenci - obsahují čistou, nasušenou a nadrcenou hlívu, ale ve správně odměřeném množství. Sušená hlíva se dá využívat také jako koření k přípravě pokrmů, na to posleouží druhá část výhry :) Hrajeme do 2.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže.
 

 
Nepřehlédněte:

Naši milí čtenáři a soutěžící, máme pro vás krásnou akci, se kterou každý získáte jeden dárek. Magazín Venilafi.cz a zábavný web HerniKoutek.cz pro vás připravili velmi specifickou a jednorázovou akci....

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB

Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Počasí

© 2009-2016 Herní koutek