Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Ukončené soutěže
Soutěž o kuličkové pero s gravírováným textem výherce
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 24. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kuličkové pero s gravírováným textem, který si výherce zadá. Na krásná kuličková pera si můžete nechat gravírovat (vyrýt) vlastní text a darovat je třeba jako dárek s povzbuzením, poděkováním, přáním... Hrajeme do 24.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Vítězslava Urbanová, gratulujeme!
 
Soutěž o sadu úsporných žárovek
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: HerniKoutek.cz   
Středa, 22. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o sadu úsporných žárovek A+. Odolné žárovky se svítivostí až 30.000 hodin, mají závity E27 - klasické do lustrů, stropních svítidel apod.Teplé bílé světlo a typ čipu EPISTAR. Hrajeme do 23.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Milan Kužela, gratulujeme!
 
Soutěž o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Úterý, 21. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty 60ks v hodnotě 1.431,- Kč, doplněk stravy s intenzivní výživou pro krásnou pleť, pružné tělo, pevné vlasy a nehty. Recenzi si na kapsle můžete přečíst na magazínu Venilafi.cz v článku Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty. Hrajeme do 21.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Julie Havlíková, gratulujeme!
 
Soutěž o velký balík drogerie v hodnotě 900,- Kč od Drogeriepap.cz
Hodnocení čtenářů: / 35
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 17. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o velký balík drogerie. Balík v hodnotě 900,- Kč obsahuje PRACÍ PRÁŠEK 100 PRANÍ 7,5 KG, 3 X PRACÍ GEL (UNIVERSAL, COLOR A BLACK), AVIVÁŽ SOFTLAN 1 L, AVIVÁŽ COCCOLINO 2 L, SIDOLUX Universal – MARSEILLSKÉ MÝDLO 1 l, TOALETNÍ PAPÍR 48 KS a PAPÍROVÉ UTĚRKY 110 M 2 VR. CELULOZA. Hrajeme do 17.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Svačinová, gratulujeme!
 
Soutěž o obšitý dětský koberec
Hodnocení čtenářů: / 14
Autor: HerniKoutek.cz   
Čtvrtek, 9. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o obšitý koberec s dětským motivem o velikosti 100x200cm. Kusový koberec děti motivuje ke hraní a zároveň zajistí, aby jim nebylo při hře na zemi zima. Využití najde nejen v dětských pokojích. Hrajeme do 9.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Ivan Hanak, gratulujeme!
 
Soutěž o dětské bambusové legíny nebo punčocháče SWEET MONKEY
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: venilafi   
Čtvrtek, 26. leden 2017
ImageV soutěži hrajeme o dětské bambusové legíny nebo punčocháče české značky SWEET MONKEY. Výherce si vybere punčocháčky nebo legíny a také barvu a velikost dle dostupných možností. Hrajeme do 26.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Magda Vojtová, gratulujeme!
 
Otázková soutěž o knihu Minidobroty k čaji
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: redakce   
Sobota, 14. leden 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora, s.r.o. jsme pro Vás připravili půlměsíční otázkovou soutěž, ve které máte jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Minidobroty k čaji. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete dobře bavit. Soutěž startuje 15.1.2017, přejeme mnoho štěstí při losování.           Ukončena - výhercem se stává Maxim, blahopřejeme 
 
Otázková soutěž o knihu Včelí královna
Hodnocení čtenářů: / 6
Autor: redakce   
Sobota, 14. leden 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment, s.r.o. jsme pro Vás připravili oblíbenou půlměsíční otázkovou soutěž. Tentokráte budete mít jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Včelí královnai. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete bavit alespoň stejně dobře, jako my při jejich vymýšlení. Soutěž startuje 15.1.2017, přejeme mnoho štěstí při losování.
        Ukončena - výhercem se stává Babytka, blahopřejeme 
 
Soutěž o osobní digitální váhu značky Sencor
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: HerniKoutek.cz   
Neděle, 8. leden 2017
z-vaha-uv.jpgV soutěži hrajeme o osobní digitální váhu značky Sencor s velkým LCD displejem. Váha je v červené barvě, má tvrzené bezpečnostní sklo. Váží do 150kg s rozlišením 100g. Hrajeme do 8.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Olga Spálená, gratulujeme!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 29 z 29

Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
14 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek