Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Ukončené soutěže
Soutěž o kuličkové pero s gravírováným textem výherce
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 24. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kuličkové pero s gravírováným textem, který si výherce zadá. Na krásná kuličková pera si můžete nechat gravírovat (vyrýt) vlastní text a darovat je třeba jako dárek s povzbuzením, poděkováním, přáním... Hrajeme do 24.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Vítězslava Urbanová, gratulujeme!
 
Soutěž o sadu úsporných žárovek
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: HerniKoutek.cz   
Středa, 22. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o sadu úsporných žárovek A+. Odolné žárovky se svítivostí až 30.000 hodin, mají závity E27 - klasické do lustrů, stropních svítidel apod.Teplé bílé světlo a typ čipu EPISTAR. Hrajeme do 23.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Milan Kužela, gratulujeme!
 
Soutěž o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Úterý, 21. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty 60ks v hodnotě 1.431,- Kč, doplněk stravy s intenzivní výživou pro krásnou pleť, pružné tělo, pevné vlasy a nehty. Recenzi si na kapsle můžete přečíst na magazínu Venilafi.cz v článku Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty. Hrajeme do 21.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Julie Havlíková, gratulujeme!
 
Soutěž o velký balík drogerie v hodnotě 900,- Kč od Drogeriepap.cz
Hodnocení čtenářů: / 35
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 17. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o velký balík drogerie. Balík v hodnotě 900,- Kč obsahuje PRACÍ PRÁŠEK 100 PRANÍ 7,5 KG, 3 X PRACÍ GEL (UNIVERSAL, COLOR A BLACK), AVIVÁŽ SOFTLAN 1 L, AVIVÁŽ COCCOLINO 2 L, SIDOLUX Universal – MARSEILLSKÉ MÝDLO 1 l, TOALETNÍ PAPÍR 48 KS a PAPÍROVÉ UTĚRKY 110 M 2 VR. CELULOZA. Hrajeme do 17.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Svačinová, gratulujeme!
 
Soutěž o obšitý dětský koberec
Hodnocení čtenářů: / 14
Autor: HerniKoutek.cz   
Čtvrtek, 9. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o obšitý koberec s dětským motivem o velikosti 100x200cm. Kusový koberec děti motivuje ke hraní a zároveň zajistí, aby jim nebylo při hře na zemi zima. Využití najde nejen v dětských pokojích. Hrajeme do 9.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Ivan Hanak, gratulujeme!
 
Soutěž o dětské bambusové legíny nebo punčocháče SWEET MONKEY
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: venilafi   
Čtvrtek, 26. leden 2017
ImageV soutěži hrajeme o dětské bambusové legíny nebo punčocháče české značky SWEET MONKEY. Výherce si vybere punčocháčky nebo legíny a také barvu a velikost dle dostupných možností. Hrajeme do 26.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Magda Vojtová, gratulujeme!
 
Otázková soutěž o knihu Minidobroty k čaji
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: redakce   
Sobota, 14. leden 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora, s.r.o. jsme pro Vás připravili půlměsíční otázkovou soutěž, ve které máte jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Minidobroty k čaji. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete dobře bavit. Soutěž startuje 15.1.2017, přejeme mnoho štěstí při losování.           Ukončena - výhercem se stává Maxim, blahopřejeme 
 
Otázková soutěž o knihu Včelí královna
Hodnocení čtenářů: / 6
Autor: redakce   
Sobota, 14. leden 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment, s.r.o. jsme pro Vás připravili oblíbenou půlměsíční otázkovou soutěž. Tentokráte budete mít jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Včelí královnai. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete bavit alespoň stejně dobře, jako my při jejich vymýšlení. Soutěž startuje 15.1.2017, přejeme mnoho štěstí při losování.
        Ukončena - výhercem se stává Babytka, blahopřejeme 
 
Soutěž o osobní digitální váhu značky Sencor
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: HerniKoutek.cz   
Neděle, 8. leden 2017
z-vaha-uv.jpgV soutěži hrajeme o osobní digitální váhu značky Sencor s velkým LCD displejem. Váha je v červené barvě, má tvrzené bezpečnostní sklo. Váží do 150kg s rozlišením 100g. Hrajeme do 8.2.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Olga Spálená, gratulujeme!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 29 z 29

Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
8 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek