Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Recenze her
Age of Wonders III
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Pondělí, 10. listopad 2014
Image Kouzla ovlivňující ekonomiku? To není hra na českého tuneláře bank, ale Age of Wonders III!


Age of Wonders je již desetiletí zavedenou značkou, která má po celém světě množství fanoušků. Mix tahové strategie se základním ekonomickým modelem potěší občasné hráče, ale nabízí výzvu i pro hardcorepařany, kteří mohou strávit hodiny a hodiny v multiplayerových matchích.
 
Trials Fusion
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 12. červenec 2014
Image Cesta do budoucnosti na kolech motorky? Trials Fusion!


Rok se s rokem sešel a přichází další díl Trials – arkády, která prověří nejen rychlost vašich reakcí, ale hlavně preciznost a trpělivost. Finští tvůrci z RedLynx se rozhodli umístit pokračování své série do časů velmi budoucích a velká část závodů se bude odehrávat v nebeských výškách. Jak to dopadlo?
 
South Park: The Stick of Truth
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Úterý, 17. červen 2014
Kluci a holky ze South Parku bojují o mocný artefakt – Klacek pravdy!


Seriál Městečko South Park se v našich končinách stal kultem mezi puberťáky a tím se téměř okamžitě stal noční můrou všech zodpovědných rodičů. Přestože v South Parku padají sprostá slova, a proto by se na něj neměl nikdo dívat, sledují příhody čtveřice čtvrťáků v zapadlém městečku diváci už přes jedno desetiletí. Tvůrci seriálu se spolčili s programátory a vytvořili pravděpodobně nejvtipnější (a bezesporu nejzvrhlejší) počítačovou hru tohoto roku.
 
Assassin’s Creed Liberation HD
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 23. březen 2014
Image Z New Orleans se k vám řítí hurikán jménem Avelin. Připravte se na další pokračování série Assassin´s Creed!


Po velmi úspěšném čtvrtém dílu série Assassin’s Creed: Black Flag posílá Ubisoft na trh další příběh ze svého universa. Nebojte se, frekvence dílů se nezrychlila na jeden díl za půl roku, protože příběh Avelin de Grandpré je konverzí z handheldu PS VITA. Vítejte v New Orleans v druhé polovině 18. století.
 
Might & Magic X: Legacy
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 23. březen 2014
Image Tahové RPG Might & Magic se nás snaží zaujmout mocným X v názvu. Jak se povedlo desáté pokračování?


Herní svět Might & Magic zná každý, kdo alespoň pravým tlačítkem myši zavadil o PC hry. V současné době je asi nejproslavenější tahová strategie Heroes, kterou doprovázely spíše více než méně úspěšné pokusy v jiných oblastech herních principů - logická hříčka Clash of Heroes nebo akční RPG Dark Messiah. Na počátku celého univerza však stálo tahové RPG Might & Magic, která dospěla ke svému desátému dílu s podtitulem Legacy.
 
Assassins Creed 4: Black Flag
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: Jakub Němec   
Středa, 8. leden 2014
Image Sedněte k počítačům, suchozemští červi! Vyplouváme směr Karibik, ale Deppa nechte doma…


Každým rokem se setkáváme s novým dílem počítačové série Assassin’s Creed a už dlouhou dobu před vydáním se spekuluje, kam že se to podíváme. Znalí hráči vědí, že se neřeší jen místo, ale také čas. V AC 4: Black Flag (šestém velkém pokračování) tentokráte zabloudíme do Karibiku v největším rozkvětu pirátského života v 18. století. Na plavbu vás zve Edward Kenway, otec starého známého z AC3 Haythama Kenwaye a dědeček hlavního hrdiny stejného dílu Connora.
 
Rayman Legends
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 28. listopad 2013
Image Bublinkový snílek vysnil nové noční můry… Rayman a jeho banda tak mají další práci!


Ano, Rayman je zpět, a že jsme ani nemuseli dlouho čekat, přibližně rok. Ti z vás, kteří jste vývoj hry sledovali, však trnuli hrůzou, protože tvůrci zarytě tvrdili, že port na počítače nebude a že si hru Rayman Legends budou užívat jen lidé vlastníci konzole. Svět je nakonec spravedlivý a my „pícíčkáři“ se můžeme vrátit zpět do Křižovatky snů. Má vůbec cenu trávit s Raymanem čas? Čtěte dále!
 
Tom Clancy´s Splinter Cell: Blacklist
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 2. listopad 2013
Image Sam Fisher se vrací, aby ukázal, že ještě nepatří do starého agentského železa


Když jsme se před třemi roky setkali se Samem Fisherem naposledy (Splinter Cell: Conviction), vypadal jako velmi naštvaný agent těsně před důchodem. V jeho vlasech převládaly šediny, často vzpomínal na mládí a jeho tichý nenápadný přístup nahradil agresivní přístup (inu unesli mu dceru, tak to vzal osobně). Vše nasvědčovalo tomu, že se s nejslavnějším agentem dle románů Toma Clancyho rozloučíme. Ubisoft se rozhodl jinak, Sam Fisher byl povolán zpět do služeb státu USA a nově vzniklá organizace 4th Echelon bojuje proti další teroristické hrozbě. Bude vás bavit?
 
Call of Juarez: Gunslinger
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Středa, 28. srpen 2013
Image Všichni desperáti Divokého západu na jednom místě a všichni by vás rádi poslali do věčných lovišť… Přijmete tuto výzvu?


Letní měsíce v plném proudu a televize se do nás snaží natlačit typicky prázdninovou podívanou – westerny. Ubisoft přispěl svou troškou do mlýna a přináší hru z prostředí, kde se kolty nosí proklatě nízko. Po omylu jménem Cartel v sérii Call of Juarez si chtějí vývojáři Techlandu napravit reputaci se svou novinkou Gunslinger. Rozhodli se vzít velká jména Divokého západu, která se kdy ocitla na plakátech s nápisem WANTED, jednoho lovce odměn jménem Silas Greaves a vše zabalit do tradiční cesty za pomstou, kterou máme spojenou s westerny.
 
Far Cry 3: Blood Dragon
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Středa, 14. srpen 2013


Kdo by neznal Arnolda Schwarzeneggera, Silvestra Stalloneho nebo Jeana Clauda van Damma? Jejich filmy jsou specifické tím, že většina příběhu by se dal napsat na autobusový lístek a ještě by vám zbylo místo na žvýkačku, hrdiny, kteří jsou obaleny množstvím svalové hmoty, extrémním množstvím vystřílených nábojů, zlomených končetin a nevyčerpatelným množstvím vtipných hlášek. Takové filmy teď přichází opět do módy (vzpomeňte na Expandables) a v Ubisoftu si řekli, že se na vlně nostalgické akce z osmdesátek svezou taky. Jak se jim to povedlo, si můžete přečíst na následujících řádcích.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 10 z 42

Nepřehlédněte:

Co je magnetická barva? Základní vnitřní barva na stěny s magnetickým účinkem umožňujícím přichycení magnetů přímo na stěnu. Je vyrobena na bázi materiálu s magnetickými vlastnostmi černé barvy, proto ji používáme jako...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek