Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Recenze her
Dead Island: Riptide
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Středa, 19. červen 2013


Rok se s rokem sešel a hráči zombie her pobili své desky hřebíky, basebalové pálky obalily hořícím hadrem a nože obalili elektrickými hračkami. Proč tyhle přípravy? Přichází pokračování jednoho z největších akčních překvapení předloňského roku – Dead Island s podnázvem Riptide . Je třeba se začít těšit?
 
Trials Evolution
Hodnocení čtenářů: / 7
Autor: Jakub Němec   
Pondělí, 6. květen 2013
Image Zajímá vás, kolik kostí můžete zlomit bikerovi, když ho vystřelíte na výbušniny? Vítejte v Trials Evolution Gold edition.


Hra Trials se na vašich počítačích mohla objevit už nějaký ten pátek zpátky. Další díly se však tvořily spíše pro velkou televizní obrazovku, na kterou byla připojena nějaká ta konzole. Hráči dlouho oplakávali nedostatek arkádových her, v nichž by překonávali řadu překážek, ale také sami sebe v trpělivosti a zručnosti. Vývojáři Trials Evolution se rozhodli, že jejich proseb vyslyší, a vydali dva poslední díly v HD rozlišení pro vaše PC miláčky. Jak to dopadlo?
 
Miner Wars 2081
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Pátek, 22. březen 2013


Postapokalyptická vize ne vzdálené budoucnosti (co si budeme povídat, rok 2081 není zase tak daleko a s trochou štěstí ho někteří zažijete) nevypadá pro lidstvo vůbec růžově. Po rozpadu naší sluneční soustavy (tedy Slunce zůstalo, ale planety okolo jaksi nevydržely jeho oslnivou záři) se nám známý vesmír rozložil na asteroidy různých velikostí. Toto je svět Miner Wars 2081, ve kterém se v rámci hry pohybujete a pokoušíte se přežít. Myšlenka je to pěkná, ale jak se to hraje, se dozvíte na následujících řádcích.
 
Assassin´s Creed III
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: Jakub Němec   
Úterý, 5. únor 2013


Rok se s rokem sešel a máme tady další díl Assassin’s Creed. V tomto případě však nejde o další pokračování dobrodružství Ezia v období skomírající renesance, ale seznámíme se se zcela novou postavou – indiánem Connorem Kenwayem, vlastním jménem Ratonhnhaké:ton (víckrát to už psát nebudu), ve zcela novém období – válka za nezávislost USA. Podaří se mu dorovnat kvality oblíbence Ezia?
 
Far Cry 3
Hodnocení čtenářů: / 7
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 3. leden 2013


Po revolučním prvním díle s vojákem odhalujícím tajemství tropického ostrova a nepříliš vyvedeném druhém díle, v němž jste mohli se svojí jednotkou v Africe potlačit menší revoluci, si můžete užít další výlet do tropů. Ubisoft pro vás připravil opravdu povedenou hru, která vám pomůže zapomenout na nevlídné počasí za okny.

 
Ghost Recon Future Soldier
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 16. srpen 2012


Nové hry na motivy knih Toma Clancyho se objevují se smrtelnou pravidelností každý rok. Vždy se najde nějaký ten protistátní komplot, který je třeba potlačit, spustí se státní převrat v rozvojové zemi nebo se objeví šílený obchodník se zbraněmi, který se rozhodne začít třetí světovou válku. Na žebříčku oblíbenosti Clancyho postav stojí nejvýše asi dobrodružství Sama Fishera (naposledy Splinter Cell Conviction), fanoušci leteckých arkád si vždy vzpomenou na H.A.W.X., ale hráči, kteří milují kooperaci více než cokoliv jiného, nedají dopustit na sérii Ghost Recon, kterému nedávno přibyl nový bratříček s podnázvem Future Soldier, jemuž budou věnovány další řádky.

 
From Dust
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Pondělí, 2. červenec 2012


V herní historii se již objevilo mnoho lepších i horších her, ve kterých jste si hráli na boha. V žádné z nich jste se nemuseli ohlížet na historii lidí, pouze jste se starali o to, aby vás vaši svěřenci měli rádi nebo se vás báli. V recenzované hře From Dust je vše jinak: Vy pouze chráníte své svěřence před Matkou přírodou, o vše ostatní se ostrované starají sami. Jednoduchý nápad, který se vcelku slušně převedl do herní podoby, více se dočtete níže.

 
Rayman Origins
Hodnocení čtenářů: / 6
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 2. červen 2012
ImageS Raymanem na věčné časy. Už vyhlížejte další díl! 


Už je to nějaký ten pátek, co se na počítačích (a mnoha jiných herních konzolích) poprvé objevila placatá (tedy 2D) herní postavička Rayman. Zaujal hned na první pohled, jedny svojí roztomilostí, druhé úžasnou ohebností a ostatní tím, že nemá končetiny. Poté jsme se s ním setkávali mnohem častěji, ale už ve třetím rozměru, kde bojoval s piráty, šílenými králíky a kdoví čím ještě. Nedávno se vrátil v celé své dvourozměrné kráse a dobývá zpět naše monitory v novém počinu Rayman Origins.

 
Anno 2070
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 12. duben 2012


Po historických exkurzech do 15. – 17. století se němečtí vývojáři série Anno vydali do budoucnosti. Pokud si myslíte, že se budete muset učit nové principy, dejte se zpět do klidu. Nic převratně nového vás v roce 2070 nečeká. Obchodní mechanismy se totiž během historie moc nezměnily, ale pár významných novinek se objeví. A právě ty odlišují aktuální díl série od svých starších bratříčků.

 
Tintinova dobrodružství
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Úterý, 20. březen 2012


Steven Spielberg je legendou stříbrného plátna, a proto budí každý jeho nový snímek velké očekávání. Film Tintinova dobrodružství má velmi kladné ohlasy a lidem vůbec nevadí, že se Spielberg ponořil do počítačové animace a vše zabalil do 3D kabátku. Jak se ovšem povedlo převést eskapády belgického novináře Tintina a jeho psa Filuty, na nepodobné stylu Indiana Jonese, do herní podoby?

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 20 z 42

Nepřehlédněte:

S živým kolagenem může být život příjemnější, jak vypovídají i příběhy klientů Nezestarni.cz. Čím se živý kolagen od běžně dostupného liší, se dočtete v článku na magazínu Venilafi.cz - Kosmetika...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek