Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Recenze her
Assassin´s Creed: Revelations
Hodnocení čtenářů: / 12
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 2. únor 2012


Jestli se zajímáte o počítačové hry, což je velmi pravděpodobné, a pokud čtete tento článek, tak jste určitě byli vystaveni působení současného herního fenoménu Assassin's Creed. Pokud vám tento pojem nic neříká, bez legrace vám doporučuju vrátit se zpět k prvnímu dílu, abyste nepřišli o to nejcennější, co novinka Assassin's Creed Odhalení (anglicky Revelations, proto dále ACR) nabízí - finále propracovaného příběhu.

 
Might & Magic Heroes VI
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Pátek, 13. leden 2012


Mezi PC hráči se snad nenajde nikdo, kdo by neznal svět Might & Magic alespoň z doslechu. Ubisoft si toho je vědom a svou výstavní sérii rozšířil o další, už šestý, díl. Hráčská komunita Heroes of Might & Magic je velmi silná a svého miláčka si hlídá jako oko v hlavě, a proto nečekejte nějaké převratné změny v konceptu hraní. V Ubisoftu ví, že mu hráči prominou nějaké ústupky, ale koncept hraní touží mít zachován. Stal se aktuální díl, Might & Magic Heroes VI , nejlepším dílem série?

 
Driver: San Francisco
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Středa, 21. prosinec 2011


San Francisco - město, které nabízí obrovský prostor pro automobilové řádění každému, komu bije srdce závodníka v těle. Čeká na vás velké množství licencovaných vozů, adrenalinové honičky a příběh, který má svou podstatu. Nový Driver se dost povedl, zkouší resuscitovat upadající kvalitu série, ale má i své chyby, které ubírají hře z dokonalosti. John Tanner vás zve na západní pobřeží Spojených států, tak se tam pojďme podívat...

 
IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Pondělí, 14. listopad 2011


Herní série leteckého simulátoru z druhé světové války je rozšířena o dalšího bratříčka, který se tak úplně nepovedl. Potencionální hráč je postaven před dva obtížné úkoly - bránit Velkou Británii před invazí německého letectva a chránit svůj počítač před sebou samým. Seznamte se s IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover (IL2).

Chtěl bych zdůraznit, že mnou recenzovaný titul je nejnovější možná verze vydaná Playmanem s českou lokalizací (k datu 13. listopadu 2011), protože kdo hrál IL2 dříve (distribuce přes Steam) by mohl s jistotou prohlásit, že jsem si do počítače nainstaloval jinou hru. Během půl roku totiž vyšlo neuvěřitelné kvantum dodatečných balíčků, které měly opravit hlavní chyby (stále nejsou všechny vyřešeny), a na další patche se stále čeká. V současnosti je titul už jakž takž hratelný, takže se na něj podíváme blíže.

 
Might & Magic: Clash of Heroes
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Pondělí, 14. listopad 2011


Tento podzim se najednou vyrojily dvě hry z prostředí Might & Magic. Recenze na Heroes 6 se objeví později, přece jen je to komplexní a vysoce návyková záležitost, která se nedá jen tak sfouknout. Menším bratříčkem hrdě nesoucí titul M&M je Clash of Heroes (dále CoH). Tato logická hříčka nezatíží váš počítačový hardware, ale prověří váš mozkový software.

 
Dead Island
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 29. říjen 2011
ImageTechland vás zve na zájezd, z kterého se nemusíte vrátit živí


Nebudu vám na začátek nic nalhávat... Dead Island je skvělá hra s drobnými muškami, nezahraje si ji ovšem nikdo, kdo má žaludek na vodě při letmém pohledu na krev. I pro otrlého hráče je první hodinka hraní na hranici znechucení, protože si vývojáři dali opravdu záležet na realističnosti. Vítejte na ostrově Banoi, okružní jízda začíná...

 
Call of Juarez: The Cartel
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: Jakub Němec   
Čtvrtek, 29. září 2011
ImageŠílenství kolem Juarezova pokladu pokračuje - tentokráte s drogami a v 21. století


Na český trh s PC hrami se dostává třetí díl celkem úspěšné série Call of Juarez, jež se odehrává na jihu spojených států. Polští tvůrci z Techlandu (mimo jiné mají ve svém portfoliu zběsilé závody Naiľd nebo novinku v oblasti zombie survival hororů Dead Island) se rozhodli prostředí westernů vyměnit a děj třetího dílu (první díl Call of Juarez, druhý díl Call of Juarez: Bound in Blood) posunout o nějaké jeden a půl století dopředu. Jak se jim modernizace povedla se můžete dočíst na řádcích, které následují.

 
Assassin´s Creed: Bratrstvo
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 29. květen 2011
ImageVšechny cesty vedou do Říma - není divu, že se tam podívá i Ezio...


Již od vydání druhého dílu v současnosti velmi oblíbené série Assassin's Creed bylo jasné, že se opět ponoříme do příběhu Desmondova předka (ať se vám to líbí, nebo ne, Desmond je ústřední postavou příběhu, která drží vyprávění po kupě) Ezia a budeme prozkoumávat tajemná zákoutí renesanční Itálie. Vývojáři nám chtěli představit dospělejší a temnější dobrodružství, a proto se nemůžeme divit, že se v Assassin's Creed Brotherhood (dále ACB) vydáme do Říma, města, v němž se střetává náboženský a světský život tehdejší společnosti, kde se kuly ty největší pikle a kde se nebezpečně rozšiřuje moc rodiny Borgiů, jež plánuje ovládnout celý Apeninský poloostrov. 
H.A.W.X. 2
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: Jakub Němec   
Úterý, 26. duben 2011


Vzpomínáte se slzou v oku, jak jste poprvé viděli Toma Cruise v letadle a chtěli se stát pilotem nadzvukové stíhačky? Hra Tom Clancy's H.A.W.X. 2 vám to umožní. Abyste se naladili na tu správnou vlnu, doporučuju při čtení recenze pustit třeba z youtube.com skladbu Eddie van Halena Top gun theme a vytočit hlasitost hodně doprava. Připraveni? Tak jdeme na recenzi. 
Drakensang: Řeka času
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Středa, 30. březen 2011
ImageKlasické staromilské RPG, které má potenciál nadchnout i současné hráče


O RPG hrách se s jistotou dá říct hned několik poznatků, které jsou všeobecně platné: poměrně dlouho trvá, než si osvojíte pravidla světa, ve kterém se pohybujete; strávíte neuvěřitelné kvantum času nad šlechtěním vašeho avatara, když budete přemýšlet, do jakých vlastností budete investovat zkušenostní body; během hraní přilnete ke své postavě jako ke členu rodiny a upřímně prožíváte jeho dobrodružství; při plnění úkolů zjistíte, že by se vám hodilo trošku jiné zaměření postavy, a proto si vytvoříte i jinou postavu, se kterou se vydáte na již známou cestu příběhem, ale s jiným přístupem; nevnímáte čas, který hraní RPG věnujete.

O hrách původem od našich západních sousedů, tedy ze Spolkové republiky Německo, můžeme najít taktéž nemálo charakteristických znaků: pěkně se na hry dívá, Němci mají rádi líbivé postavičky a uchvacující prostředí; vývoj jejich her se docela vleče, i když je očekává velké množství hráčů; ty německé hry, které se dostanou do širého světa, jsou úspěšné.

Herní počin Drakensang: Řeka času je německé RPG se všemi jeho klady a zápory, které plynou z výše uvedených vlastností. Těšíte se? Máte na co! 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 30 z 42

Nepřehlédněte:

Každý se rád obklopujeme hězkými věcmi. Někdo má rád určitý styl, někdo dává přednost spíše citové hodnotě bytových doplňků. Každý jsme jiný. Pro všechny ale platí, že příjemně vybavený a...

Čtěte dále...

Kdo je online
5 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek