Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Recenze her
S.W.Skateboarding
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 8. leden 2011

Už velmi dlouho čekají PC hráči na hru, kde by se mohli prohánět volným prostranstvím na prkně (po tom, co odešel Tony Hawk na zasloužený důchod je jich opravdu pomálu), zatímco konzoloví hráči mají skatování dostatek. Ubisoft se rozhodl zaplnit díru na trhu a po relativním úspěchu s radovánkami na sněhu se rozhodl vydat Shaun White Skateboarding . Níže se dočtete, jak se mu to povedlo.


 
Nail´d
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 8. leden 2011
ImageJestli se vám dělá špatně už při jízdě autobusem,
není Naiľd hrou pro vás...Myslíte si, že Pure, Fuel či FlatOuty byly ztřeštěné hry v šílené rychlosti? Potom nevím, co budete říkat o novém počinu vývojářského studia Techland hře Naiľd, protože vedle ní vypadají starší závodní arkády jako projížďky na tříkolce po cvičném hřišti mateřské školky. Rychlost je hlavní náplní hry a je jí podřízeno vše ostatní.


 
R.U.S.E.
Hodnocení čtenářů: / 1
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 21. listopad 2010

Může se vám to zdát přehnané, ale podvod či lest (a světe div se, anglický výraz pro podvod je ruse, což je také jméno zde recenzovaného titulu – R.U.S.E. ) je hlavní odlišností nového herního počinu Ubisoftu od ostatních real-time strategií (RTS) z období druhé světové války. Inu bylo třeba nějak oživit nabídku strategických klání, která už nějaký ten pátek stagnují. RTS mají nevděčnou pozici. Buď se jim vyčítá, že jsou podobné těm předchozím a jen kopírují již osvědčené principy v hávu nového herního prostředí a někdy dokonce i s příběhem, nebo jim hráči spílají, že jsou inovativní příliš, což nutí hráče učit se nové principy. Počítačoví stratégové jsou také mnohem náročnější a za své peníze chtějí dostat kvalitní produkt bez programových či logických chyb. Nestačí jim jen nějaké bum prásk střílení.


 
The Settlers 7
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 10. říjen 2010

Osadníci (anglicky settlers) jsou dle výkladovéh slovníku lidé stěhující se do nových geografických oblastí ať už z vlastní vůle nebo nátlakem „vyšší moci“. Prostě jsou vrženi vstříc neznámému a musí nějak přežít. V tomto duchu vznikaly poslední dva díly proslulé série The Settlers (Dědictví králů a Vzestup říše ), které nebyly příliš úspěšné. Tvůrci se proto rozhodli vrátit se do již známých vod a navázat na úspěch prvních dílů. Jak se jim to povedlo, se dočtete na následujících řádcích.

 
Tom Clancy´s Spilnter Cell: Conviction
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Neděle, 29. srpen 2010

Po dlouhém vývoji se na pulty obchodů dostává pátý přírůstek do rodiny titulů s hlavičkou Tom Clancy’s Splinter Cell.  Jde však o příbuzného, jež se odchyluje od rodinné tradice tichého a opatrného postupu. Schovávání mrtvol? Choulení se ve stínu a čekání na nepřítele? Minulost! Pokud očekáváte od Splinter Cell: Conviction (dále SCC) čistokrevnou stealth akci navazující na trend předchozích čtyř misí Sama Fishera, budete pravděpodobně zklamáni. Ovšem nepodléhejte dojmu, že tento herní počin není povedený. Opak je totiž pravdou.

 
Assassin´s Creed 2
Hodnocení čtenářů: / 7
Autor: Jakub Němec   
Sobota, 31. červenec 2010

„Nezabiješ nevinného, musíš zůstat v utajení a nekonfrontuješ svými činy Bratrstvo.“ Kdo kdy slyšel tyto tři body, a řídil se jimi v herním světě, ví, co od Assassin’s Creed 2 (dále AC 2) čekat. Po prvním dílu, jenž byl zasazen do období křižáckých válek a kdy jsme s asasinem (opravdu nebudu používat slovo hašašín) Altairem pobíhali a vraždili v Damašku, Jeruzalémě a jiných koutech Svaté země v rámci vyššího dobra, se podíváme do renesanční Itálie.
Život na Apeninském poloostrově v 15. století sám o sobě nepatřil mezi nejharmoničtější a pokud se v něm objeví konspirační souboj mezi odvěkými nepřáteli z templářského a asasinského tábora, máme zaděláno na pěknou polízanici. Naše putování v AC 2 je zprostředkováno opět díky přístroji Animus, v němž se rozluštila DNA zatím posledního člena z Altairova rodu, Desmonda. Ten utíká z templářského zajetí v Abstergu, aby mohl pomoci svým asasinským přátelům. Vsuvky ze současného světa, která je docela vkusná a posouvá děj do jiných rozměrů, se dočkáme během hraní jen jednou.

 
Prince of Persia: Zapomenuté písky
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: Jakub Němec   
Pátek, 2. červenec 2010

Prince of Persia je zavedená značka, jež má v herním univerzu velmi dobré jméno. Této skutečnosti si všiml i filmový producent Jerry Bruckheimer, jenž viděl ve ztvárnění perského světa velký potenciál. Do kin tak přichází snímek s Jakem Gyllenhallem, který slibuje velkolepou podívanou.
Pro začátek je nutné zdůraznit, že nový počin Ubisoftu není žádnou rychlokvaškou, který by se chtěl svést na vlně popularity vyvolaný filmovou mánií, což se v poslední době stává nepsaným pravidlem. Vývojáři si určitě uvědomili, že by jejich výtvor mohl ztratit dobré jméno, a proto nic nenechali náhodě.
Na naše počítače přichází další díl s podtitulem Zapomenuté písky, který se po posledním rozporuplně přijímaném dílu nesoucím se v duchu pohádek Tisíce a jedné noci vrací zpět k původní trilogii. Pozici nejznámější hry Ubisoftu sice převzala zabijácká série Assassin’s Creed, z níž si princ vypůjčil herní engine Anvil, ale perské hrátky stále mají co nabídnout.
 
The Sims 3
Hodnocení čtenářů: / 16
Autor: Kriol   
Čtvrtek, 22. říjen 2009
ImageKdo by neznal jednu z nejlepších her, kterou můžeme zařadit do kategorie simulátorů. Konkrétně se jedná o zdařilý simulátor reálného života The Sims, který se může pyšnit již třetím o hodně vylepšeným pokračováním. Mezi prvním a druhým dílem totiž nebylo tolik změn. Abyste si užili nové předměty nebo si užili více zábavy, museli jste si kupovat nadstavbové datadisky. Avšak nyní si to můžete vynahradit.

 
Turtix
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: evisia   
Středa, 21. říjen 2009
ImagePoté, co Turtix nešťastnou náhodou rozbil diamantový talisman a ztratil jeho úlomky, se na kdysi klidném ostrově objevili nelítostní zloduchové, kteří uvěznili všechny malé želvičky. Turtix nyní musí porazit své nepřátele, zachránit maličké a shromáždit úlomky talismanu.
 
King’s Bounty: the legend
Hodnocení čtenářů: / 7
Autor: evisia   
Úterý, 25. srpen 2009
ImageStaňte se hrdinou v pohádkovém fantasy světě nebojácných rytířů, zlých černokněžníků, moudrých králů a překrásných princezen. Veďte svou postavu herním světem, prozkoumávejte jej, velte armádám v boji a plňte různé úkoly, které vám mohou přinést úžasné odměny i hrozivé porážky.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 40 z 42

Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
8 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek