Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Hlavní strana
Soutěž o černé oční linky MISSHA
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: HerniKoutek.cz   
Úterý, 25. duben 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní korejskou kosmetiku - černé oční linky MISSHA M Real Lasting Pen Eyeliner. Hrajeme do 25.5.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Olga Fabiánová, gratulujeme!
 
Soutěž o pexeso z dodaných fotografií nebo obrázků výherce
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 3. duben 2017
ImageV soutěži hrajeme o pexeso z dodaných fotografií nebo obrázků výherce. Můžete si tak ve formě pexesa zavzpomínat na společnou dovolenou, výlety nebo na obrázky pexesa nechat umístit celou širokou rodinu.  Hrajeme do 3.5.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Kristýna Holubová, gratulujeme!
 
Soutěž o léčivou rostlinu Aloe vera
Hodnocení čtenářů: / 2
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 31. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o léčivou rostlinu Aloe vera. Aloe vera je živá domácí lékarnička. Například ji můžete kousek uříznout a přiložit na ránu nebo jizvu, kterou chcete rychleji zhojit. Aloe vera toho ale umí mnohem více. Hrajeme do 30.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Martina Vokounová, gratulujeme!
 
Soutěž o těhotenský pěstící olej Saloos
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: HerniKoutek.cz   
Středa, 29. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o značkový těhotenský pěstící olej Saloos, 500ml v hodnotě 605,- Kč. Strie se objevují na kůži nejen v těhotenství. Pokud je kůže enormně suchá, praská, je jedno zda jste muž, žena, těhotná nebo dokonce v pubertě, olej vyživí kůži do hloubky a zajistí tak, aby byla pružnější, nevysoušela se tolik a nepraskala. Hrajeme do 29.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů.  Soutěž je ukončená, výhru získává Kamila Švrčková, gratulujeme!
 
Soutěž o kalhotky Gina
Hodnocení čtenářů: / 4
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 24. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o bavlněné dámské kalhotky Gina. Mají francouzský bokový střih a jsou s potiskem.  Širší pas a 8% elastanu zajišťují pružnost a příjemné nošení. Hrajeme do 24.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Lenka Poláková, gratulujeme!
 
Soutěž o hrací karty Vojna s rozkoší
Hodnocení čtenářů: / 3
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 20. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o hrací karty Vojna s rozkoší. Jde o smyslnou karetní hru pro intimní chvíle s vaší drahou polovičkou. Jednoduchá pravidla, rychlá akce a lechtivé úkoly vám zpříjemní nejen večery.  Hrajeme do 20.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Roman Hlubinka, gratulujeme!
 
Soutěž o 15l substrát pro lepší klíčení a růst rostlin
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o 15l substrát, který ochrání klíčící rostlinky před škůdci a houbami. Substrát supresivní pro výsev a množení 15l byl speciálně vyvinutý kolektivem vědců ze Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, aby ochránil semena a rostliny už při samotném klíčení a úroda byla vyšší. Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Jan Cestr, gratulujeme!
 
Soutěž o balíček skvělé vlasové kosmetiky značky L´Oréal
Hodnocení čtenářů: / 16
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní balíček výborné kosmetiky na vlasy. O L´Oréal INFINIUM Professional Hairspray Strong 500 ml a o šampon a kondicionér pro jemné vlasy bez objemu. Vše od známé značky L´Oréal. Vaše vlasy si zaslouží tu nejlepší péči.  Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Hlaváčková, gratulujeme!
 
Soutěž o nádherného metrového medvěda
Hodnocení čtenářů: / 17
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o úžasného heboučkého metrového medvěda, který se bude líbit dětem i dospělým :) Medvídek z kvalitního měkoučkého materiálu v hodnotě 999,- Kč dorazí výherci pečlivě zabalený v igelitové folii a kartonové krabici. Hrajeme do 7.4.2017. V soutěži na vás čekají dvě otázky, na které odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Martin Kuča, gratulujeme!
 
Soutěž o luxusní kosmetiku - pleťový toner s depigmentačními účinky
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní korejskou kosmetiku - MISSHA Time Revolution White Cure Blanc Tone-up Toner - pleťový toner s depigmentačními účinky pro čistou a jasnou pleť. Balení obsahuje 150ml a je v hodnotě 715,- Kč. Hrajeme do 6.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Petra Pechová, gratulujeme!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 20 z 38

 
Nepřehlédněte:

S živým kolagenem může být život příjemnější, jak vypovídají i příběhy klientů Nezestarni.cz. Čím se živý kolagen od běžně dostupného liší, se dočtete v článku na magazínu Venilafi.cz - Kosmetika...

Čtěte dále...

Kdo je online
24 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Počasí

© 2009-2017 Herní koutek