Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Hlavní strana
Soutěž o 15l substrát pro lepší klíčení a růst rostlin
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o 15l substrát, který ochrání klíčící rostlinky před škůdci a houbami. Substrát supresivní pro výsev a množení 15l byl speciálně vyvinutý kolektivem vědců ze Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, aby ochránil semena a rostliny už při samotném klíčení a úroda byla vyšší. Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Jan Cestr, gratulujeme!
 
Soutěž o balíček skvělé vlasové kosmetiky značky L´Oréal
Hodnocení čtenářů: / 16
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 10. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní balíček výborné kosmetiky na vlasy. O L´Oréal INFINIUM Professional Hairspray Strong 500 ml a o šampon a kondicionér pro jemné vlasy bez objemu. Vše od známé značky L´Oréal. Vaše vlasy si zaslouží tu nejlepší péči.  Hrajeme do 10.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Monika Hlaváčková, gratulujeme!
 
Soutěž o nádherného metrového medvěda
Hodnocení čtenářů: / 17
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o úžasného heboučkého metrového medvěda, který se bude líbit dětem i dospělým :) Medvídek z kvalitního měkoučkého materiálu v hodnotě 999,- Kč dorazí výherci pečlivě zabalený v igelitové folii a kartonové krabici. Hrajeme do 7.4.2017. V soutěži na vás čekají dvě otázky, na které odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Martin Kuča, gratulujeme!
 
Soutěž o luxusní kosmetiku - pleťový toner s depigmentačními účinky
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pondělí, 6. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o luxusní korejskou kosmetiku - MISSHA Time Revolution White Cure Blanc Tone-up Toner - pleťový toner s depigmentačními účinky pro čistou a jasnou pleť. Balení obsahuje 150ml a je v hodnotě 715,- Kč. Hrajeme do 6.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Své šance na výhru můžete zvýšit vyplněním dalších soutěžních úkolů. Soutěž je ukončená, výhru získává Petra Pechová, gratulujeme!
 
Otázková soutěž o knihu Ztracená
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: redakce   
Pátek, 3. březen 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora, s.r.o. jsme pro Vás připravili půlměsíční otázkovou soutěž, ve které máte jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Ztracená. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete dobře bavit. Soutěž startuje 4.3.2017, přejeme mnoho štěstí při losování. Soutěž je ukončená, výhru získává irenajak, gratulujeme!           
 
Soutěž o velkou lupu s ozdobnou rukojetí
Hodnocení čtenářů: / 8
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 3. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o parádní velkou lupu s krásnou ozdobnou rukojetí pro všechny vášnivé čtenáře knih a objevovatele. Hrajeme do 3.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Martina Toufarová, gratulujeme!
 
Soutěž o léčivou Hlívu ústřičnou v kapslích a sušenou
Hodnocení čtenářů: / 5
Autor: HerniKoutek.cz   
Čtvrtek, 2. březen 2017
ImageV soutěži hrajeme o léčivou Hlívu ústřičnou české výroby v kapslích (120 tobolek) a sušenou - drcenou 100g v hodnotě 403,- Kč. Hlíva pochází z české pěstírny a výroby a kromě mnoha dalších oblastí pomáhá nyní především s posilováním imunity, což v době chřipek všichni oceníme. Tobolky můžete užívat jako prevenci - obsahují čistou, nasušenou a nadrcenou hlívu, ale ve správně odměřeném množství. Sušená hlíva se dá využívat také jako koření k přípravě pokrmů, na to posleouží druhá část výhry :) Hrajeme do 2.4.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Květa Hedvíková, gratulujeme!
 
Soutěž o kuličkové pero s gravírováným textem výherce
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Pátek, 24. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kuličkové pero s gravírováným textem, který si výherce zadá. Na krásná kuličková pera si můžete nechat gravírovat (vyrýt) vlastní text a darovat je třeba jako dárek s povzbuzením, poděkováním, přáním... Hrajeme do 24.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Vítězslava Urbanová, gratulujeme!
 
Soutěž o sadu úsporných žárovek
Hodnocení čtenářů: / 11
Autor: HerniKoutek.cz   
Středa, 22. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o sadu úsporných žárovek A+. Odolné žárovky se svítivostí až 30.000 hodin, mají závity E27 - klasické do lustrů, stropních svítidel apod.Teplé bílé světlo a typ čipu EPISTAR. Hrajeme do 23.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Milan Kužela, gratulujeme!
 
Soutěž o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty
Hodnocení čtenářů: / 9
Autor: HerniKoutek.cz   
Úterý, 21. únor 2017
ImageV soutěži hrajeme o kolagenové kapsle Invita Skin Beauty 60ks v hodnotě 1.431,- Kč, doplněk stravy s intenzivní výživou pro krásnou pleť, pružné tělo, pevné vlasy a nehty. Recenzi si na kapsle můžete přečíst na magazínu Venilafi.cz v článku Recenze – kolagenové kapsle Invita Skin Beauty. Hrajeme do 21.3.2017. V soutěži na vás čeká jedna otázka, na kterou odpovídáte do formuláře níže. Soutěž je ukončená, výhru získává Julie Havlíková, gratulujeme!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 30 z 42

Nepřehlédněte:

V dnešní době mobilů jsou hodinky na ruce nebo v kapse především módním doplňkem. Dokonalý outfit se bez hodinek neobejde. Proto se věnujeme výběru velmi pečlivě a od hodinek žádáme nejen to, aby nám prozradily...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek