Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Brazilský keratin
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Středa, 20. duben 2011
ImageJedna stará známá poučka pokoušející se definovat ženu je ta, že „žena s rovnými vlasy touží po vlasech vlnitých a zároveň žena s vlasy vlnitými touží po vlasech rovných“. Snad se vyskytují i příslušnice něžného pohlaví spokojené s tím typem vlasů, které právě mají, ale těch opravdu málo.


Většina žen proto často přemýšlí o tom, jak své vlasy alespoň dočasně zvlnit nebo narovnat tak, aby se líbila okolí a – přiznejme si to – hlavně sobě samé.

Jak je ale také známo, efektivní a dlouhodobé zvlnění či narovnání vlasů bez jejich poškození je velmi nesnadné. Nebo to aspoň bylo nesnadné dodnes! Přinášíme skvělou zprávu o tom, že úprava vlasů, která vypadá skvěle a je pro ně dokonce zdravá, možná je! Řešení jejich problému se jmenuje brazilský keratin . Hned v úvodu ovšem musíme přiznat, že řešení v podobě změny tvaru vlasů přináší pouze pro tu polovinu žen, která řeší uhlazení svých kudrnatých, vlnitých či „krepovatých“ vlasů, nikoliv naopak. Nicméně – abychom neodradili ty s rovnými vlasy – i pro ně má tato nová látka velkou spoustu výhod, pokud se spokojí se svým současným tvarem.

Brazilský keratin byl vyvinut – jak už napovídá název – braziskými vědci, masově se ale rozšířil na severu Ameriky, konkrétně v USA. Odtud dorazil do Evropy a přes Paříž a Londýn pronikl i do českých luhů a hájů. Protože se jedná o poměrně čerstvou novinku, něco si o ní povíme.

Účinky keratinu
Brazilský keratin můžete použít na všechny typy vlasů, včetně barvených či melírovaných, přičemž platí, že čím jsou zničenější, tím blahodárněji na ně působí. Látka totiž proniká do vlasu tím snáze, čím je narušenější. Jedna aplikace vydrží od dvou do čtyř měsíců, během nichž se zcela přirozeně vymývá. Výsledkem je pak lesk, hladkost a zdravý vzhled vlasů jako u filmových hvězd.

Aplikace trvá od 1,5 do 4 hodin v závislosti na délce a hustotě vašich vlasů, přičemž výsledky jsou vyditelné okamžitě. Čas věnovaný aplikaci keratinu se vám pak zúročí při každodenní úpravě vlasů, která bude daleko snazší. Velkou výhodou je pak také trvanlivost účinku při každodenním nošení. S brazilským keratinem můžete dát sbohem rozcuchaným vlasům během dne kvůli potu, dešti i slunci. Dobrou zprávou je i fakt, že opakovaná aplikace napomáhá dlouhodobému zlepšení kvality vlasů, zejména pak skutečně výrazné snížení jejich lámavosti.

Keratinový boom
Ačkoliv je Brazilský keratin ještě novinkou, jeho skvělé účinky přiměly k jeho výrobě už mnoho kosmetických firem. Nabídka keratinových kúr se tedy rychle zvětšuje, což je samozřejmě dobře, protože konkurence vytváří širokou nabídku, ze které si mohou zájemkyně dobře vybrat. Na druhou stranu může být pro někoho těžké vybrat si v tak široké nabídce doopravdy nejlepší produkt. Dovolujeme si proto doporučit brazilský keratin Hair Go Straight, což je produkt na čistě přírodní bázi. Jedná se o výrobek neobsahující žádné chemikálie. Jeho složení zahrnuje hlavně přírodní keratin (protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů), kolagen, kokos a čokoládu. Z nových a inovativních výrobků pak třeba můžeme doporučit RLIZZ, jehož výhoda spočívá především v rychlosti a pohodlnosti aplikace. Pro více informací a snazší orientaci mezi keratinovými výrobky doporučujeme stránky www.brazilkeratin.cz a jejich eshop. 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Co je magnetická barva? Základní vnitřní barva na stěny s magnetickým účinkem umožňujícím přichycení magnetů přímo na stěnu. Je vyrobena na bázi materiálu s magnetickými vlastnostmi černé barvy, proto ji používáme jako...

Čtěte dále...

Kdo je online
5 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek