Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Zvířecí salón krásy
Hodnocení čtenářů: / 34
SlabéVynikající 
Pondělí, 22. červen 2009
Image. Novinka z dílny spidla.cz Zvířecí salón krásy je opět hrou pro malé i velké. Nabízí 48 zábavných úrovní, 3 salóny místnosti, 10 typů zákazníků, 7 roztomilých mazlíčků, 7 miniher obsažených v hlavní hře, 12 prodejních produktů, Přes 60 zdokonalení výstavních prostor, 13 kouzelných pomůcek, 15 vzrušujících trofejí. hru si můžete na stránkách zakoupit v klasickém obalu, přes sms online verzi ke stažení nebo si zaskočit k novinovému stánku, kde tyto hry odebírají. Cena je od 49,- Kč do 99,-Kč podle verze.

Poté co teta Agáta zavolá své milé neteři, teta ji prosí, aby přijela do malebného městečka Mazlíkov. Jejím úkolem je pomocí Vás zachránit toto městečko před zničením, jelikož firma která odkoupila všechny pozemky, chce vše zbourat a postavit zde továrnu na plastové hračky.

Ovšem provoz takového salónu není vůbec jednoduchý. Abyste jste uspokojili náročné zákazníky, budete mí plné ruce práce. Čekají Vás práce jako stříhání, masáže, koupele, česání, foukání,ale i veterinářská péče a zároveň máte za úkol stíhat uklízet, vařit zákazníkům kávu či krmit jejich mazlíčky.
Podaří se dívce zachránit Mazlíkov? Ano, pokud jí pomůžete.

Tak honem do hry :-D
zvireci_salon_krasy.jpg


PC hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí. Celá hra je v češtině.
Požadavky: Windows 98/ME/2000/XP/Vista, procesor Pentium III 600 MHz nebo lepší, RAM 256 MB, DirectX 
< Předch.

Nepřehlédněte:

Investice do kvalitního nádobí se nám může vyplatit v mnoha směrech. Stačí vybrat to pravé, které bude zdravotně nezávadné, vydrží pro další generace a nemusíte se bát poškrábání povrchu apod. Výroba z litiny...

Čtěte dále...

Kdo je online
8 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek