Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Liška Ryška – Záhada Bermudského trojúhelníku
Hodnocení čtenářů: / 145
SlabéVynikající 
Úterý, 23. červen 2009

ImageDílna spidla.cz Vám přináší další novou hru. Tentokrát se jedná o logickou hru s názvem Liška Ryška - Záhada Bermudského trojúhelníku . Určitě jste slyšeli mnoho příběhů, které začínaly slovy „ Jednoho krásného dne...“. Také nejnovější příběh Lišky Ryšky tak začíná. Užijte si více než 35 úrovní ke zkoumání, 10 miniher navíc, spousty předmětů k vyhledání,zábava zaručena. Hru si můžete na stránkách zakoupit v klasickém obalu, přes sms online verzi ke stažení nebo si zaskočit k novinovému stánku, kde tyto hry odebírají. Cena je od 49,- Kč do 99,-Kč podle verze.

Když se liška Ryška jednoho dne plavila po moři, přesněji v odlehlém koutu Bermudského trojúhelníku, najednou se voda začal jaksi podivně měnit a Ryšku i s lodí potopila. Uvěznili ji zelení mimozemšťané.
Mimozemšťané se rozhodli, že ji pustí na svobodu, ale nejdříve musí splnit jeden velmi těžký úkol. Měla by se ponořit na dno a najít tam Poseidonovu perlu, protože jen ta může zachránit planetu mimozemšťanů. Liška Ryška však bude potřebovat pomoc. A proto se obrací na Vás, jelikož jen vy ji můžete pomoci.
Vaším úkolem bude prohledávat různé vraky ztroskotaných lodí a letadel, které zmizely v Bermudském trojúhelníku, a kromě toho bude i vaším úkolem řešit různé hádanky, které jsou někdy jednoduché a někdy naopak hodně složité.
Pomůžete jí? Pokud ano, mimozemšťané ji pustí na svobodu a k tomu ještě jako pomocník dostanete odměnu. Jenže když ne, mimozemšťané ji nepustí. Nemůžete ji v tom přece nechat samotnou!!!!liska1.png

liska2.png 
 liska3.png  liska4.png


PC hra je vhodná pro děti, neobsahuje násilí. Celá hra je v češtině.
Požadavky: Windows 98/ME/2000/XP/Vista, procesor Pentium III 600 MHz nebo lepší, RAM 256 MB, DirectX 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

V dnešní době mobilů jsou hodinky na ruce nebo v kapse především módním doplňkem. Dokonalý outfit se bez hodinek neobejde. Proto se věnujeme výběru velmi pečlivě a od hodinek žádáme nejen to, aby nám prozradily...

Čtěte dále...

Kdo je online
3 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek