Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Navrhněte nový turnaj a vyhrajte
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Středa, 14. září 2011
napad.jpgSoutěžíte rádi na Herním koutku, ale chtěli byste obměnit soutěžní turnaje? Napadají Vás všemožné změny, vylepšení či turnaje úplně nové? Rozhodli jsme se Vám dát prostor projevit svou fantazii a hravost.


Zapojte se do této soutěže a vymyslete nová pravidla pro herní turnaje. Nové turnaje uvedem v příštím roce a to každý měsíc jeden. Pokud se nám Váš návrh bude líbit, odměníme Vás a v příštím roce si jej zahrajeme!Pravidla této kreativní soutěže jsou velmi jednoduchá. Vymyslete novou soutěž s kompletními pravidly včetně názvu. Máme jen několik málo podmínek.

1)    Návrh musí obsahovat kompletní pravidla; čím podrobnější tím lepší.
2)    Nezapomeňte na název soutěže
3)    Turnaj musí být minimálně na 14 dní a maximálně na 25 dní
4)    Na konci soutěže musí být pouze jeden výherce
5)   Pokud se sejdou dva shodné návrhy, bude upřednostněn ten, který přišel dříve - proto neotálejte a posílejte...

Návrhů můžete poslat, kolik chcete. Návrhy posílejte jednotlivě, každý do jiného emailu. Do předmětu zprávy uveďte název turnaje. Pro snazší orientaci nazvěte přiložený soubor s návrhem názvem a svou přezdívkou (příklad: Velmistr logiky – Jirka.rbk). Ze všech došlých návrhů bude vybráno 12 nejlepších, které odměníme knihou. Na všech 12 vybraných soutěží se pak můžete těšit v roce 2012. Každý měsíc uvedeme jednu.

Pro zapojení se do soutěže nemusíte být registrovaní. Jeden soutěžící může získat i více výher, pokud zašle více dobrých návrhů.

Své návrhy posílejte na emailovou adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nejpozději do 1. 12. 2012.

Těšíme se na Vaše nápady!

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Hlíva ústřičná si rychle získala oblibu mezi českými zákazníky. Díky své jemně naslédlé chuti a především výraznému aroma se skvěle hodí jako koření do jídel, ale i v celých kusech či...

Čtěte dále...

Kdo je online
6 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek