Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

39. HK cup 2012
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Středa, 9. květen 2012
ImageRedakce Herního koutku si pro vás připravila nový typ soutěže, bude se jednat o pohárové klání, taková Liga mistrů na Herním koutku. Na startu soutěže proběhne kvalifikace, po té budete rozděleni do skupin, ze kterých postoupí 16 nejlepších a ti se utkají mezi sebou KO systémem. Na vítěze čekají hodnotné výhry. Toto kolo startuje kvalifikací v sobotu 12.5.2012. HK cup je součástí  projektu, který nese název "Staň se Guru Hernikoutek.cz ". Každý, kdo postoupí do dalších kol, získá určitý počet bodů.

     
  Ukončena - výhercem se stává Kobra5, blahopřejeme

HK_cup2012_header.png


Princip hry

Každá nová hra HK cup bude trvat několik dní. Nejdříve bude spuštěna kvalifice, které se mohou zúčastnit všichni, co budou mít chuť dosáhnout na vítěznou trofej v HK cupu. Po skončení kvalifikce budou všichni zúčastnění rozděleni do skupin po čtyřech či 5ti hráčích. V následných 5ti dnech bude na každý den vypsána jedna soutěžní hra, ve které budou proti sobě hrát hráči ve skupinách. Nejlepší hráč ze skupiny si z každé hry odnese do tabulky 5 bodů, druhý 3 body, třetí 2 body a čtvrtý 1 bod. Pokud je skupina pětičlenná, patý si neodnáší žádný bod. Po 5ti odehraných hrách, postupují automaticky vítězové skupin a zbytek do 16ti postupujích doplní nejlepší z druhých míst. Do KO systému tak postoupí 16 hráčů, kteří budou rozděleni do dvojic a ti se utkají mezi sebou v následné hře. Lepší z dvojice postupuje dál, tedy mezi 8 nejlepších a tak postupně dál, až zbude jeden či dva nejlepší z vás. Záležet bude, zda-li se bude soutěžit o jednu či dvě výhry. Vítěz získá pohár, který se mu bude zobrazovat u jeho Nicku v GURU. Do tabulku GURU si též odnese krásných 500 bodů.


Pravidla soutěže

Před soutěžením si přečtěte Herní řád HK . Účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte a zavazujete se tak k jejich dodržování. V této soutěži navíc platí pravidla spojená s principem hry. Ve sporných případech má výhradní rozhodující právo moderátor soutěží Jirka.rbk.


Pozor !!! V tomto typu soutěže může každý hráč vyhrát pouze jednou za měsíc !!!Cenu pro vítěze věnuje


společnost Playman


Playman.png


Společnost Playman vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti počítačových her na platformě PC. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft, na českém trhu. Rozsáhlé herní portfolio obsahuje i kultovní bestsellery jako je například série IL2 Sturmovik, Tom Clancy´s (Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six), Princ z Persie, The Settlers, Far Cry, Anno, Might & Magic, Assassin´s Creed, Driver nebo Call of Juarez. Z novinek jmenujme Dead Island, Heroes of Might&Magic VI, Anno 2070,  Assassin´s Creed: Odhalení, Rayman Origins nebo From Dust.


header_4_2012.png


Na webu společnosti Playman se dozvíte o vydaných hrách, připravovaných novinkách, můžete si registrovat nově zakoupenou hru a využívat podporu (poradenství, záplaty, přístup k online hrám...). A najete zde samozřejmě i eshop, ve kterém si všechny novinky i starší hry můžete poholdně prohlédnout a zakoupit.
RaymanOrigins_uv.jpg
HomamVI_ikona.jpg
AC_Odhaleni_ikona.jpg
Anno2070_cover.jpg
Dead_Island_ikona.jpgPřejeme vám spoustu zábavy s hrami od společnosti Playman!cena do soutěže

PC hra Arthur a Maltazardova pomsta


arthur_cover.jpg


Spojte se s Arthurem a jeho přáteli při unikátní kooperativní hře, v níž je klíčem k úspěchu vzájemná výpomoc.

• Ve hře najdete 30 šílených miniher, při nichž si připomenete ty nejsilnější okamžiky filmu.

• Hrajte si a smějte se společně s přáteli při dobrodružství založeném na vzájemné spolupráci, při níž záleží na každém z vašich kamarádů!trailerarthur_1.jpg arthur_2.jpg
arthur_3.jpg
arthur_4.jpg
cenu pro poraženého finalistu věnuje


nakladatelství Metafora

metafora.PNG


Nakladatelství Metafora vzniklo v roce 2001 a jako první knihu vydali knižní předlohu oblíbeného TV seriálu Sex ve městě. Orientuje se spíše na překladovou literaturu. Vydává knížky z různých oblastí, především beletrii, detektivky, knížky pro radost a pohlazení na duši, esoteriku, knížky o koních, nápady a rady na ruční práce. Občas ale sáhne i po českém autorovi. V současné době má "na kontě" knížky těchto: Jenny Nowak, Sarah Biderman, Ivana Tischlerová, Milan Vranka a Albert Salický. Mezi její kmenové zahraniční autory patří: Robert Crais, Paul Doherty, Sergio Bambarén, Giacinta Carusová, Joseph Finder, B. T. Greive, Kate Jacobsová, Laura Joh Rowlandová, Paul Sussman, Yrsa Sigurdardóttir, Heather Terrelová.cena do soutěže

kniha První pravidlokniha_Prvni_pravidlo.jpgFrank Meyer opustil kariéru nájemného vojáka a vede klidný život se svou ženou a dvěma syny. Ovšem jen do té chvíle, než do jeho domu vtrhne banda gangsterů a všechny povraždí. Jeho přítel Joe Pike, chlapík který střílí rychlostí chřestýše, se rozhodne vrahy dopadnout. Stopa vede do srbského zločineckého podsvětí a najednou je ve hře jistá prostitutka, unesený kojenec a tři tisíce pašovaných kalašnikovů. Pike přizve svého osvědčeného spoluhráče, soukromé očko jménem Elvis Cole, a vyrazí po stopě.
kvalifikace startuje v sobotu 12.5.2012 v 09:30Skupiny

HK_cup_tab39.png

Postupový klíč -  z každé skupiny postupují první dva hráči + 4 nejlepší z ostatních míst 
V případě rovnosti bodů rozhoduje o postupu lepší skóre v páté hře skupin.
Osmifinále

Helikoptera
41.547
:
11.156
Fialka
Kobra5
96.221
:
0
Nafuky
Pajačinan
7.722
:
1.226
Daniela
Kacka01
9.685
:
6.273
Martinemi
Lena7
15.573
:
3.904
Eddie
GrankoD
10.514
:
510
Tetka
Fiky.77
15.557
:
20.337
Radula20
Mijary
20.230
:
6.969
Čistič


Čtvrtfinále

Helikoptera
430
:
452
Mijary
Kobra5
470
:
277
Radula20
Pajačinan
0
:
290
GrankoD
Kacka01
294
:
287
Lena7


Semifinále

Mijary
6.295.000
:
739.000
Kacka01
Kobra5
5.265.000
:
1.718.000
GrankoD


Finále

Mijary
300
:
350
Kobra5


HKcup_logo.png

Kobra5 

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

S živým kolagenem může být život příjemnější, jak vypovídají i příběhy klientů Nezestarni.cz. Čím se živý kolagen od běžně dostupného liší, se dočtete v článku na magazínu Venilafi.cz - Kosmetika...

Čtěte dále...

Kdo je online
419 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek