Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

39. HK cup 2012
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Středa, 9. květen 2012
ImageRedakce Herního koutku si pro vás připravila nový typ soutěže, bude se jednat o pohárové klání, taková Liga mistrů na Herním koutku. Na startu soutěže proběhne kvalifikace, po té budete rozděleni do skupin, ze kterých postoupí 16 nejlepších a ti se utkají mezi sebou KO systémem. Na vítěze čekají hodnotné výhry. Toto kolo startuje kvalifikací v sobotu 12.5.2012. HK cup je součástí  projektu, který nese název "Staň se Guru Hernikoutek.cz ". Každý, kdo postoupí do dalších kol, získá určitý počet bodů.

     
  Ukončena - výhercem se stává Kobra5, blahopřejeme

HK_cup2012_header.png


Princip hry

Každá nová hra HK cup bude trvat několik dní. Nejdříve bude spuštěna kvalifice, které se mohou zúčastnit všichni, co budou mít chuť dosáhnout na vítěznou trofej v HK cupu. Po skončení kvalifikce budou všichni zúčastnění rozděleni do skupin po čtyřech či 5ti hráčích. V následných 5ti dnech bude na každý den vypsána jedna soutěžní hra, ve které budou proti sobě hrát hráči ve skupinách. Nejlepší hráč ze skupiny si z každé hry odnese do tabulky 5 bodů, druhý 3 body, třetí 2 body a čtvrtý 1 bod. Pokud je skupina pětičlenná, patý si neodnáší žádný bod. Po 5ti odehraných hrách, postupují automaticky vítězové skupin a zbytek do 16ti postupujích doplní nejlepší z druhých míst. Do KO systému tak postoupí 16 hráčů, kteří budou rozděleni do dvojic a ti se utkají mezi sebou v následné hře. Lepší z dvojice postupuje dál, tedy mezi 8 nejlepších a tak postupně dál, až zbude jeden či dva nejlepší z vás. Záležet bude, zda-li se bude soutěžit o jednu či dvě výhry. Vítěz získá pohár, který se mu bude zobrazovat u jeho Nicku v GURU. Do tabulku GURU si též odnese krásných 500 bodů.


Pravidla soutěže

Před soutěžením si přečtěte Herní řád HK . Účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte a zavazujete se tak k jejich dodržování. V této soutěži navíc platí pravidla spojená s principem hry. Ve sporných případech má výhradní rozhodující právo moderátor soutěží Jirka.rbk.


Pozor !!! V tomto typu soutěže může každý hráč vyhrát pouze jednou za měsíc !!!Cenu pro vítěze věnuje


společnost Playman


Playman.png


Společnost Playman vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti počítačových her na platformě PC. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft, na českém trhu. Rozsáhlé herní portfolio obsahuje i kultovní bestsellery jako je například série IL2 Sturmovik, Tom Clancy´s (Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six), Princ z Persie, The Settlers, Far Cry, Anno, Might & Magic, Assassin´s Creed, Driver nebo Call of Juarez. Z novinek jmenujme Dead Island, Heroes of Might&Magic VI, Anno 2070,  Assassin´s Creed: Odhalení, Rayman Origins nebo From Dust.


header_4_2012.png


Na webu společnosti Playman se dozvíte o vydaných hrách, připravovaných novinkách, můžete si registrovat nově zakoupenou hru a využívat podporu (poradenství, záplaty, přístup k online hrám...). A najete zde samozřejmě i eshop, ve kterém si všechny novinky i starší hry můžete poholdně prohlédnout a zakoupit.
RaymanOrigins_uv.jpg
HomamVI_ikona.jpg
AC_Odhaleni_ikona.jpg
Anno2070_cover.jpg
Dead_Island_ikona.jpgPřejeme vám spoustu zábavy s hrami od společnosti Playman!cena do soutěže

PC hra Arthur a Maltazardova pomsta


arthur_cover.jpg


Spojte se s Arthurem a jeho přáteli při unikátní kooperativní hře, v níž je klíčem k úspěchu vzájemná výpomoc.

• Ve hře najdete 30 šílených miniher, při nichž si připomenete ty nejsilnější okamžiky filmu.

• Hrajte si a smějte se společně s přáteli při dobrodružství založeném na vzájemné spolupráci, při níž záleží na každém z vašich kamarádů!trailerarthur_1.jpg arthur_2.jpg
arthur_3.jpg
arthur_4.jpg
cenu pro poraženého finalistu věnuje


nakladatelství Metafora

metafora.PNG


Nakladatelství Metafora vzniklo v roce 2001 a jako první knihu vydali knižní předlohu oblíbeného TV seriálu Sex ve městě. Orientuje se spíše na překladovou literaturu. Vydává knížky z různých oblastí, především beletrii, detektivky, knížky pro radost a pohlazení na duši, esoteriku, knížky o koních, nápady a rady na ruční práce. Občas ale sáhne i po českém autorovi. V současné době má "na kontě" knížky těchto: Jenny Nowak, Sarah Biderman, Ivana Tischlerová, Milan Vranka a Albert Salický. Mezi její kmenové zahraniční autory patří: Robert Crais, Paul Doherty, Sergio Bambarén, Giacinta Carusová, Joseph Finder, B. T. Greive, Kate Jacobsová, Laura Joh Rowlandová, Paul Sussman, Yrsa Sigurdardóttir, Heather Terrelová.cena do soutěže

kniha První pravidlokniha_Prvni_pravidlo.jpgFrank Meyer opustil kariéru nájemného vojáka a vede klidný život se svou ženou a dvěma syny. Ovšem jen do té chvíle, než do jeho domu vtrhne banda gangsterů a všechny povraždí. Jeho přítel Joe Pike, chlapík který střílí rychlostí chřestýše, se rozhodne vrahy dopadnout. Stopa vede do srbského zločineckého podsvětí a najednou je ve hře jistá prostitutka, unesený kojenec a tři tisíce pašovaných kalašnikovů. Pike přizve svého osvědčeného spoluhráče, soukromé očko jménem Elvis Cole, a vyrazí po stopě.
kvalifikace startuje v sobotu 12.5.2012 v 09:30Skupiny

HK_cup_tab39.png

Postupový klíč -  z každé skupiny postupují první dva hráči + 4 nejlepší z ostatních míst 
V případě rovnosti bodů rozhoduje o postupu lepší skóre v páté hře skupin.
Osmifinále

Helikoptera
41.547
:
11.156
Fialka
Kobra5
96.221
:
0
Nafuky
Pajačinan
7.722
:
1.226
Daniela
Kacka01
9.685
:
6.273
Martinemi
Lena7
15.573
:
3.904
Eddie
GrankoD
10.514
:
510
Tetka
Fiky.77
15.557
:
20.337
Radula20
Mijary
20.230
:
6.969
Čistič


Čtvrtfinále

Helikoptera
430
:
452
Mijary
Kobra5
470
:
277
Radula20
Pajačinan
0
:
290
GrankoD
Kacka01
294
:
287
Lena7


Semifinále

Mijary
6.295.000
:
739.000
Kacka01
Kobra5
5.265.000
:
1.718.000
GrankoD


Finále

Mijary
300
:
350
Kobra5


HKcup_logo.png

Kobra5 

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
11 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek