Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

21.Týmovka HK
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Středa, 9. květen 2012
ImageRedakce Herního koutku vám přináší zcela nový typ soutěže, ve které budou proti sobě stát tříčlenné týmy, takže bude záležet na  výkonu celého týmu a nikoliv jednotlivce. Všechny týmové hráče touto cestou zveme k účasti v kvalifikaci, která startuje v sobotu 12.5.2012. Tato soutěž je součástí projektu Guru Hernikoutek.cz, všichni zúčastnění si odnáší určitý počet bodů do této soutěže.
        Ukončena - výherci jsou: Kacka01, Čistič a Evisia, blahopřejeme

tymovka2012_slide.png


Princip hry -

Nejdříve bude spuštěna pětidenní registrace, kdy bude na každý den vypsána jedna soutěžní hra, které se mohou zúčastnit všichni, co budou mít chuť dosáhnout vítězství v týmové soutěži. Pro kvalifikování se do Týmovky je zapotřebí se zúčastnit alespoň TŘÍ registračních her. Po skončení registračních her bude z registrujících se hráčů utvořen max. počet tříčlenných týmových skupin, které se utkají mezi sebou. Složení jednotlivých týmů proběhne tak, že registrující se hráči budou rozděleni do tří výkonnostních košů, podle aktuálního pořadí v GURU tabulce, bez započítaných bodů za Pařana a Šampiona měsíce a z nich budou losem rozděleni do jednotlivých skupin. Pokud nebude počet registrujících se hráčů dělitelný třemi, budou ze hry vyřazeni hráči s nejmenším počtem registračních bodů a při jejich rovnosti bude rozhodovat lepší postavení v aktuálním GURU žebříčku.

Skupiny budou bojovat všechny proti sobě najednou v třídenních kolech, až na finále, které bude pětikolové. Nejslabší tým bude vždy po ukončení kola vyřazen. Hra je postavena na zisku tzv. negativních bodů. Bude se sčítat aktuální umístění hráčů ve hrách vypsaných na jednotlivé dny (např. v týmu jsou tři hráči, kteří se v jedné hře umístí na 7., 10. a 11. místě, jejich výsledek za tuto hru je 28, pořadí hráčů mohou tedy ovlivnit i ostatní pařani na HK, kteří si danou hru zahrají). Na konci kola se sečtou výsledky týmů za soutěžní kola a tým s nejvyšším skóre bude vyřazen ze hry.

Pokud se hráč nezúčastní hry vypsané na daný den, získá automaticky poslední místo. V případě, že se hry nezúčastní více hráčů, bude všem přiřazeno stejné skóre, tedy poslední místo (tzn. pokud se hry zúčastní 30 hráčů HK, bude nehrajícím přiřazeno skóre 31).

Hráčům v týmu se budou zároveň zaznamenávat výsledky za každou hru a konečné skóre bude mít vliv na rozdělní cen věnovaných do soutěže pro jednotlivé hráče v týmu a to tak, že nejlepší si vybere z vypsaných cen jako první, druhý hráč jako druhý atd. Hráči napíší vedoucímu hry (jirka.rbk), jakou si přejí výhru až po ukončení finálového kola, tedy až bude známo jejich vzájemné umístění.


Pravidla soutěže

Před soutěžením si přečtěte Herní řád HK . Účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte a zavazujete se tak k jejich dodržování. V této soutěži navíc platí pravidla spojená s principem hry. Ve sporných případech má výhradní rozhodující právo moderátor soutěží Jirka.rbk.
Partnery soutěže jsou:


společnost Playman


Playman.png


Společnost Playman vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti počítačových her na platformě PC. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft, na českém trhu. Rozsáhlé herní portfolio obsahuje i kultovní bestsellery jako je například série IL2 Sturmovik, Tom Clancy´s (Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six), Princ z Persie, The Settlers, Far Cry, Anno, Might & Magic, Assassin´s Creed, Driver nebo Call of Juarez. Z novinek jmenujme Dead Island, Heroes of Might&Magic VI, Anno 2070,  Assassin´s Creed: Odhalení, Rayman Origins nebo From Dust.


header_4_2012.png


Na webu společnosti Playman se dozvíte o vydaných hrách, připravovaných novinkách, můžete si registrovat nově zakoupenou hru a využívat podporu (poradenství, záplaty, přístup k online hrám...). A najete zde samozřejmě i eshop, ve kterém si všechny novinky i starší hry můžete poholdně prohlédnout a zakoupit.
RaymanOrigins_uv.jpg
HomamVI_ikona.jpg
AC_Odhaleni_ikona.jpg
Anno2070_cover.jpg
Dead_Island_ikona.jpgPřejeme vám spoustu zábavy s hrami od společnosti Playman!

Sběratelská edice obsahuje:

hru s českými titulky
plakát
artbook
CD se soundtrackem
prsten
tričko
bonusový obsah do hry (2 zbraně, 4 postavy a 1 mapa)
exkluzivní přístup do webové hry Heroes Kingdoms
vše zabalené ve sběratelské krabičce


Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele. Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryfů. Osud hrdinů z dynastie Gryfů spočine v rukách našich hráčů.


Klíčové vlastnosti

- užijte si herní systém oceňované série Heroes zpracovaný etablovanými vývojáři Black Hole ve spolupráci s početnou fandovskou základnou této herní série.

- zažijte unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, shromažďujte množství surovin a stavte výstřední města. Taktizujte, získávejte nové úrovně pro své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k boji na exkluzivních bojových mapách.

- ovlivňujte svůj osud: Proveďte hrdiny dynastie Gryfů složitou situací. Zvolte si svou cestu, zvažte své volby a díky novému systému reputace si upravte svůj herní zážitek dle libosti.

- znovuobjevte bohatost světa her M&M: Objevte fantastické země a stvoření světa Ashanu. Užijte si vylepšené 3D scény a exkluzivní nový bestiář.

- dělte se s komunitou: Posílejte vámi vytvořený obsah a soutěžte se svými přáteli prostřednictvím nového a inteligentního rozhraní pro online komunitu.

trailerHeroesVI_1.jpg HeroesVI_2.jpg
HeroesVI_3.jpg
HeroesVI_4.jpggameplay
nakladatelství Jota


Jota_header.PNGNakladatelství JOTA působí na knižním trhu již 21 rokem a vydalo víc jak 1000 titulů v několika edičních řadách. Jeho jediný majitel ing. Marcel Nekvinda zpočátku vydával knihy zaměřené regionálně a tudíž pracoval hlavně s moravskými autory. Po třech letech existence nakladatelství rozšířilo podstatně spektrum vydávaných titulů tematicky i jazykově. Vydáváním děl překládaných z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny i španělštiny se postupně zařadilo mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které vydává ročně na 80 titulů. Nyní nakladatelství spolupracuje s renomovanými autory, překladateli, výtvarníky i mnoha externími spolupracovníky technického zaměření a vydává své knihy v TŘINÁCTI edičních řadách - Beletrie, Pro ženy s nadhledem, Pro děti a mládež, Opravdové příběhy, Biografie, Osobnosti a hvězdy, Sherlock Holmes, Javořice, Cestopisy, Populárně naučná literatura, Military a literatura faktu, Turistické průvodce a Zlatá edice!cena do soutěžeDračí kniha


Poklidné a horké červencové ráno roku 1895 naruší na policejní stanici číslo čtyři návštěva dvou vyděšených chlapců, kteří přijdou oznámit, že jejich nevlastní matka je mrtvá. I když se zprvu zdá, že šlo o úmrtí vlivem alkoholu, precizní pitevní zpráva doktorky Ogdenové ukáže něco jiného. Navíc se později zjistí, že zavražděná žena se kdysi neživila jen jako porodní bába, ale rovněž nelegálně pomáhala dívkám a ženám z různých vrstev společnosti, které se chtěly zbavit plodu hříšné lásky. Když je o několik dní později brutálně ubodán třináctiletý chlapec, nevlastní syn první oběti, celý případ se nečekaně komplikuje. Rozuzlení případu přinese překvapení a některé otázky zůstanou nezodpovězeny.

Dračí kniha  je druhý detektivní román Maureen Jenningsové a druhý případ detektiva Murdocha. Neradostný příběh o smrti a vydírání se odehrává v atraktivních kulisách Toronta na konci 19. století a přivádí hrdiny příběhu do rozmanitých sociálních prostředí.
nakladatelství Fragment


Fragment_logo.PNG


Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře. V současnosti patří Fragment k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 140 mil. Kč. O úspěchu vypovídá rovněž stále se zvyšující počet zaměstnanců, který v současnosti dosáhl počtu 45. Od svého vzniku vydalo více než 1700 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 18 mil. kusů výtisků. V roce 2009 nakladatelství Fragment vydalo 185 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím.


cena do soutěže

kniha Hororland – DraculaDraculaKomiks.jpg


Cítíte, jak se na krajinu snesla noc? Jak pomalu a potichu mrazivá mlha roztahuje svou chladnou náruč? Ptáci přestali zpívat. Dusivé ticho zalilo celé okolí. Dnes opět něco nepřirozeného a zlého chodí okolo domu a číhá na neopatrné duše. Rozsviťte světla, zamkněte dveře, zatáhněte rolety, schovejte se pod peřinu…Registrační tabulka

tymovka_21_kv.pngNasazení do výkonostních košů


koš A: Kobra5, Lena7, Mijary, Kacka01, Helikoptera, Fiky.77, Suzinnka, Radula20 a Cárka
koš B: GrankoD, Daniela, Maniak, Čistič, Javnata, Martinemi, Tetka, Pavelchval a Merunka77
koš C: Eddie, Nafuky, Fialka, Terysek.k, Krater, Jankaje, Pepek480, Enalka a Evisia   
   


Finále


tymovka_21.png
tymovka_trophy.jpg

  Kacka01, Čistič a Evisia

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
11 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek