Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Herní novinky pro dívky i kluky
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Pondělí, 2. prosinec 2013
Herní novinky pro dívky i kluky

Na herním koutku jste všichni herní matadoři, a tak vás nemá smysl zatěžovat vysvětlováním, co jsou to hry online, co potřebujete k jejich hraní a zda obsahují nějaká omezení. Proto jsme se rozhodli na vás rovnou vysypat výběr těch nejlepších novinek, které byste rozhodně měli zkusit a neměli minout. Pokud se vám bude článek líbit, tak budeme příště pokračovat a uvedeme další herní tipy zdarma.Milujete závodění a překonávání překážek? Tak to je tu pro vás Uphill Rush, který se dočkal již šestého dílu. Tato závodníuphill_rush_6.jpg hra je několik let, ano, je tomu tak, již několik let můžete závodit v nafukovacím kruhu v rámci zběsilé akce. Šestý díl přidává nové možnosti, a tak se dočkáte i neohrožené jízdy tankem. Než se vám ale odemkne například možnost závodit v letadle, tak musíte překonat alespoň na lehkou obtížnost předchozí turnaje.
Protože každý nemá rád zběsilou jízdu plnou adrenalinu, tak pro něj máme tip v podobě snail_bob_5_love_story.jpg hry Snail Bob Love Story. Tato logická adventura je také již několikátým pokračováním z oblíbené herní série. Nový díl Snail Boba se naprosto odlišuje od tématu Uphill Rush. Předchozí díly sice měly v příběhu adrenalinové dobrodružství, ale není tomu tak u nejnovějšího pokračování. To hýří romantikou na sto honů. Šnek Bob se nám totiž platonicky zamiloval do šnečí zpěvačky, a tak se za ní vydal. Podaří se mu nejen najít zpěvačku, ale také získat její srdce? To už vám nebudeme prozrazovat. Raději si hru sami zahrajte!

Věříme, že jak zběsilý Uphill Rush, tak romantický Snail Bob jsou hry, které vás zaujmou. A hned jakmile se objeví mezi novinkami další herní pecky, tak vás budeme tady na herním koutku informovat.

Více na :


hrejzona_logo.PNG


Hernibox_logo.png

 
Další >

Nepřehlédněte:

Superpotraviny, RAW a bezlepkové potraviny, přírodní kosmetika v nejčistší podobě a další produkty nám pomáhají žít co nejdzravěji. A právě takový sortiment najdete v internetovém obchodě Harera.cz. Například kosmetika značky...

Čtěte dále...

Kdo je online
9 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek