Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

34.Týmovka HK
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Úterý, 22. duben 2014
ImageRedakce Herního koutku vám přináší zcela nový typ soutěže, ve které budou proti sobě stát tříčlenné týmy, takže bude záležet na  výkonu celého týmu a nikoliv jednotlivce. Všechny týmové hráče touto cestou zveme k účasti v kvalifikaci, která startuje v pátek 25.4.2014. Tato soutěž je součástí projektu Guru Hernikoutek.cz, všichni zúčastnění si odnáší určitý počet bodů do této soutěže.
          

tymovka2014_slide.png


Princip hry -

Nejdříve bude spuštěna pětidenní registrace, kdy bude na každý den vypsána jedna soutěžní hra, které se mohou zúčastnit všichni, co budou mít chuť dosáhnout vítězství v týmové soutěži. Pro kvalifikování se do Týmovky je zapotřebí se zúčastnit alespoň TŘÍ registračních her. Po skončení registračních her bude z registrujících se hráčů utvořen max. počet tříčlenných týmových skupin, které se utkají mezi sebou. Složení jednotlivých týmů proběhne tak, že registrující se hráči budou rozděleni do tří výkonnostních košů, podle aktuálního pořadí v GURU tabulce, bez započítaných bodů za Pařana a Šampiona měsíce a z nich budou losem rozděleni do jednotlivých skupin. Pokud nebude počet registrujících se hráčů dělitelný třemi, budou ze hry vyřazeni hráči s nejmenším počtem registračních bodů a při jejich rovnosti bude rozhodovat lepší postavení v aktuálním GURU žebříčku.

Skupiny budou bojovat všechny proti sobě najednou v třídenních kolech, až na finále, které bude pětikolové. Nejslabší tým bude vždy po ukončení kola vyřazen. Hra je postavena na zisku tzv. negativních bodů. Bude se sčítat aktuální umístění hráčů ve hrách vypsaných na jednotlivé dny (např. v týmu jsou tři hráči, kteří se v jedné hře umístí na 7., 10. a 11. místě, jejich výsledek za tuto hru je 28, pořadí hráčů mohou tedy ovlivnit i ostatní pařani na HK, kteří si danou hru zahrají). Na konci kola se sečtou výsledky týmů za soutěžní kola a tým s nejvyšším skóre bude vyřazen ze hry.

Pokud se hráč nezúčastní hry vypsané na daný den, získá automaticky poslední místo. V případě, že se hry nezúčastní více hráčů, bude všem přiřazeno stejné skóre, tedy poslední místo (tzn. pokud se hry zúčastní 30 hráčů HK, bude nehrajícím přiřazeno skóre 31).

Hráčům v týmu se budou zároveň zaznamenávat výsledky za každou hru a konečné skóre bude mít vliv na rozdělní cen věnovaných do soutěže pro jednotlivé hráče v týmu a to tak, že nejlepší si vybere z vypsaných cen jako první, druhý hráč jako druhý atd. Hráči napíší vedoucímu hry (jirka.rbk), jakou si přejí výhru až po ukončení finálového kola, tedy až bude známo jejich vzájemné umístění.


Pravidla soutěže

Před soutěžením si přečtěte Herní řád HK . Účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte a zavazujete se tak k jejich dodržování. V této soutěži navíc platí pravidla spojená s principem hry. Ve sporných případech má výhradní rozhodující právo moderátor soutěží Jirka.rbk.Partnery soutěže jsou:


společnost Playman

Playman.png


Společnost Playman vznikla v roce 2001 v Hradci Králové a orientuje se na vydavatelskou činnost v oblasti počítačových her na platformě PC. Od svého vzniku působí jako zástupce světového vydavatele počítačových her, francouzské společnosti Ubisoft, na českém trhu. Rozsáhlé herní portfolio obsahuje i kultovní bestsellery jako je například série IL2 Sturmovik, Tom Clancy´s (Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six), Princ z Persie, The Settlers, Far Cry, Anno, Might & Magic, Assassin´s Creed, Driver, Dead Island a Ryman. Z novinek jmenujme Assassin's Creed: Liberation HD, Might & Magic X Legacy a South Park: The Stick of Truth.


header_duben14.jpgNa webu společnosti Playman se dozvíte o vydaných hrách, připravovaných novinkách, můžete si registrovat nově zakoupenou hru a využívat podporu (poradenství, záplaty, přístup k online hrám...). A najete zde samozřejmě i eshop, ve kterém si všechny novinky i starší hry můžete poholdně prohlédnout a zakoupit.


AC_Liberation.jpg
Mmxlegacy_ikona.jpg
Southpark_ikona.jpg
AC4_ikona.jpg
RaymanLegends_uv.jpg


Přejeme vám spoustu zábavy s hrami od společnosti Playman!cena do soutěže


PC hra Age of Wonders III


AoW_3_cover.jpgAge of Wonders III je dlouho očekávané pokračování oceňované strategické série. Hra nabízí unikátní mix budování říše, hry na hrdiny a válčení. Tuto dokonalou tahovou fantasy strategii si užijí ostřílení stratégové i noví hráči!


Prozkoumávejte a využívejte živoucí fantasy svět:

• PROZKOUMEJTE bohatý fantasy svět, který je detailnější a živější, než kdy dříve, a nabízí více než 50 typů lokací překypujících poklady.
• ROZŠIŘUJTE své panství stavbou nových osad, uzavíráním paktů se spojenci a těžbou cenných surovin.
• OVLÁDNĚTE magii zemského povrchu a přetvořte si terén k obrazu svému.

Vybudujte říši dle svého gusta:

• VLÁDNĚTE v kůži jednoho z 6 druhů vůdců ve stylu RPG her. Vyberte si mezi kouzelníkem, teokratem, lapkou, válečníkem, arcidruidem nebo technologickým dreadnoughtem.
• VYNALEZNĚTE unikátní dovednosti své třídy, které využijte k rozvoji říše a arzenálu.
• VYBERTE své spojence mezi šesti hlavními rasami (lidé, vznešení elfové, trpaslíci, orkové, skřeti a draconiané) a fantastickými monstry.

Bojujte ve vysoce taktických bitvách:

• NAJMĚTE legendární hrdiny, vybavte je magickými zbraněmi a postavte je do čela svých vojsk.
• ROZDRŤTE své nepřátele v detailním trojrozměrném taktickém bojovém systému.
• STAŇTE se mistry taktiky. Ničte městské hradby. Naučte se nepřátele obkličovat a ovládněte stovky schopností své armády.

Zvládněte celou škálu režimů!:

• PONOŘTE se do bohaté příběhové kampaně pro jednoho hráče, kterou můžete hrát za obě strany epického konfliktu.
• VYTVÁŘEJTE nekonečné scénáře za využití generátoru náhodných map.
• SOUTĚŽTE ve hře pro více hráčů s až 8 dalšími lidmi online.
trailer


AoW_3_1.jpg AoW_3_2.jpg
AoW_3_3.jpg
AoW_3_4.jpg

nakladatelství Jota


Jota_header.PNG


Nakladatelství JOTA působí na knižním trhu již 21 rokem a vydalo víc jak 1000 titulů v několika edičních řadách. Jeho jediný majitel ing. Marcel Nekvinda zpočátku vydával knihy zaměřené regionálně a tudíž pracoval hlavně s moravskými autory. Po třech letech existence nakladatelství rozšířilo podstatně spektrum vydávaných titulů tematicky i jazykově. Vydáváním děl překládaných z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny i španělštiny se postupně zařadilo mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které vydává ročně na 80 titulů. Nyní nakladatelství spolupracuje s renomovanými autory, překladateli, výtvarníky i mnoha externími spolupracovníky technického zaměření a vydává své knihy v TŘINÁCTI edičních řadách - Beletrie, Pro ženy s nadhledem, Pro děti a mládež, Opravdové příběhy, Biografie, Osobnosti a hvězdy, Sherlock Holmes, Javořice, Cestopisy, Populárně naučná literatura, Military a literatura faktu, Turistické průvodce a Zlatá edice!


cena do soutěže


SametovaKuze.jpg


Hlavní hrdinkou románu je šestatřicetiletá Sára, matka pětiletého Olivera a bytová designérka. Příběh začíná u soudu, který rozvádí její dlouhodobě nefungující manželství a Sáře přináší velkou úlevu. Od svého muže Kamila v minulosti zažila nejen urážky, ale i násilí, kvůli němuž byla nucena i s dítětem utéci. Než však stačí rozvod nabýt právní moci, je Kamil brutálně zavražděn a Sára se vzhledem k tomu, že na dobu vraždy nemůže prokázat alibi, stává hlavní podezřelou. Rodící se náklonnost mezi ní a charismatickým vyšetřovatelem Alexem Jungrem situaci rozhodně nikomu neusnadňuje. Ke zvratu dochází, jakmile policie zjistí, že Kamil krátce před svou smrtí vyhrál závratnou sumu v loterii. Případ se navíc zkomplikuje nálezem další mrtvoly a i přes horečné pátrání se kriminalistům nedaří s ním pohnout. Napětí vrcholí v okamžiku, kdy je unesen malý Oliver a zoufalou Sáru vydírá neznámý únosce. Kdo vraždí? A kdo stojí za únosem dítěte? Dostanou Alex se Sárou šanci naplnit svůj vztah, anebo vše dopadne úplně jinak?
nakladatelství Metafora

metafora.PNG

Metafora se narodila v roce jedna. Tedy – přesněji řečeno – nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001, ale nějakou tu metaforu si snad dovolit můžeme… Téhož roku jsme také začali Sexem ve městě. I když ani tohle prosím neberte doslova. To jenom vyšla naše první kniha – literární předloha populárního stejnojmenného televizního seriálu.

Jsme světoví. Což znamená, že se zaměřujeme zejména na literaturu překladovou a že naši autoři pocházejí ze všech koutů světa. Ze Spojených států například Joseph Finder a Ted Dekker, proslulí svými thrillery. Z Anglie Susan Hillová se svými mrazivými duchařskými příběhy, Paul Doherty, autor působivých historických detektivek. Z Německa pochází odbornice na lidskou auru Manuela Oetingerová nebo Katarina Michel, znalkyně Bachovy květové terapie i ženské duše. Ze Švédska autorky podivuhodných příběhů Majgull Axelsson či Marie Hermanson. A z dalekého Islandu Yrsa Sigurdardóttir, islandská královna krimi a vypravěčka dech beroucích detektivních thrillerů. A dokonce z Austrálie (i když se narodil v Jihoafrické republice) pak John Maxwell Coetzee, spisovatel ověnčený Nobelovou cenou. Ale líbí se nám i doma, protože výjimky potvrzují pravidlo, tu a tam se u nás objevují i díla českých autorů. Prozatím k nim patří například Eva Brabcová se svým svěžím humorem, Martina Wolfová s příběhem o lásce, která začala už před staletími, Vladimír Kafka se svou neuvěřitelnou výpovědí o síle mysli, Jenny Nowak a její „slabikář“ optimistického čarování, Sarah Biderman s dráždivým nádechem erotiky… a další. Vybrat si tedy můžete beletrii vážnou i veselou, thrillery i detektivky z minulosti, současnosti i budoucnosti, knihy z oblasti esoteriky či východní filozofie. cena do soutěžeNicNekonci.jpg


Dokážeme si vskutku cenit života, nebo na něm jen lpíme vedeni strachem z neznámého, z toho, že v okamžiku smrti prostě přestaneme existovat?
Vietnamský buddhistický mnich Thich Nhat Hanh nás za pomoci filozofie, výstižných analogií a návodů k meditacím provede cestou k podstatě smrti, strachu i samotné existence. S radostnou lehkostí a naprostou srozumitelností i pro „západního člověka" nám dává nahlédnout do starých pravd, v nichž buddhističtí mniši a mnišky žijí už dva a půl tisíce let. Budeme-li mu naslouchat, pochopíme, že smrt není žádný strašlivý a definitivní konec. A že ani my, ani naši drazí ve skutečnosti nikam neodcházíme.Registrační tabulka

tymovka_34_kv1.PNGNasazení do výkonostních košů


koš A: L  
koš B: E   
koš C: J  
   


Finále


tymovka_trophy.jpg


 

 
Další >

Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
12 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek