Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Otázková soutěž o knihu Včelí královna
Hodnocení čtenářů: / 6
SlabéVynikající 
Autor: redakce   
Sobota, 14. leden 2017
Image Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment, s.r.o. jsme pro Vás připravili oblíbenou půlměsíční otázkovou soutěž. Tentokráte budete mít jedinečnou možnost vyhrát knihu s názvem Včelí královnai. Doufáme, že se při hledání správných odpovědí budete bavit alespoň stejně dobře, jako my při jejich vymýšlení. Soutěž startuje 15.1.2017, přejeme mnoho štěstí při losování.
        Ukončena - výhercem se stává Babytka, blahopřejeme 


Princip:

Během každého dne zde bude v časovém rozpětí 08.00 - 11.00 h po dobu 15ti dní vkládána vždy jedna soutěžní otázka, na kterou budete odpovídat do níže vloženého formuláře až do doby, než bude vložena další soutěžní otázka. Každý den vylosujeme ze správných odpovědí jednoho soutěžícího a jeho jméno bude uvedeno níže v tabulce pod soutěžní otázkou. Na konci soutěže redakce vylosuje z 15ti výherců jednoho, který získá knihu od nakladatelství Fragment. Podrobnější pravidla soutěží najdete na tomto odkazu.
nakladatelství Fragment

Fragment_logo.PNG


Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejménaz oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře. V současnosti patří Fragment k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 140 mil.Kč. O úspěchu vypovídá rovněž stále se zvyšující počet zaměstnanců, který v současnosti dosáhl počtu 45. Od svého vzniku vydalo více než 1700 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 18 mil. kusů výtisků. V roce 2009 nakladatelství Fragment vydalo 185 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím.Výběr z novinek nakladatelství Fragment, s.r.o.


ApollonuvPad.jpg ZabitNudu.jpg
Alea.jpg Setkani.jpg
Poselstvi.jpg Vylety.jpg

Výhra v otázkovém maratonu:VceliKralovna.jpg


Láska a ztráta, magie a záhady, vina a odpuštění. Neobyčejný příběh o tom, že tvář, kterou ukazujeme světu, se vždy liší od toho, kým skutečně jsme. Všichni vědí, že Kostispáry jsou podivné místo. Jsou totiž plné spár - takových, které vás zachytí i těch, jimiž se můžete propadnout a zmizet navěky. Takže když zmizí mladá a krásná Roza, nikoho to moc nepřekvapí. Není první ani poslední, kdo od bratrů O'Sullivanových utekl. Finn O'Sullivan ale ví, že to bylo jinak. Roza byla unesena nebezpečným mužem, jehož tvář si nedokáže vybavit. Ale lidé i policie mu už dávno přestali věřit. A jeho brácha Sean? Ten nemá daleko k tomu, aby na plnou pusu řekl to, co si beztak všichni myslí. Že je to všechno Finnova chyba. Silný příběh zasazený do prostředí malého města s podivnou atmosférou má skvělé ohlasy od čtenářů i kritiky a získal již několik literárních cen.Aktuální soutěžní otázka:


Všechny otázky vyčerpány ...       


do slosování jsou zařazeni:

otázka č.1 - Koralek otázka č.2 - Alijan
otázka č.3 - Ellucy
otázka č.4 - Petula89
otázka č.5 - Juvla otázka č.6 - Cárka
otázka č.7 - Sametka
otázka č.8 - Babytka
otázka č.9 - Víťa
otázka č.10 - Tamule
otázka č.11 - Šafi
otázka č.12 - Acnad
otázka č.13 - Kočina
otázka č.14 - Opicka
otázka č.15 - Maxim


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách Fragment.cz


Soutěž moderuje Jirka Píša - Jirka.rbk

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Hry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i...

Čtěte dále...

Kdo je online
3 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek