Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her
Hodnocení čtenářů: / 7
SlabéVynikající 
Autor: Venilafi reklama   
Pondělí, 2. leden 2017
z-9.jpgHry a hračky máme rádi všichni. Je jedno, kolik nám je, ale třeba s dřevěnou vláčkodráhou nebo s autodráhou si občas vyhrají víc dospělí, než děti. Podobné je to i se stolními hrami. Hraní je příjemná zábava, relax a pro děti i dospělé nejpříjemnější čas v životě. Pestrý výběr hraček a her najdete v internetovém obchodě Hrackovna.cz.

Protože je výběr veliký, najdete v levém sloupci e-shopu různě členěné kategorie pro snazší hledání. Můžete nahlédnout do kategorie hraček pro kluky nebo na interaktivní hračky, zvolit Lego apod.

Hrakovna-starsi1.jpg

Pro nejmenší jsou v nabídce chytré a naučné hračky, které rozvíjí všechny smysly mylých dětí. Pískací knížky nebo kostky z měkkého a omyvatelného materiálu oceníte kromě jiného třeba na cestách, při čekání u lékaře apod. Miminko může hračky zkoumat hmatem, sluchem, očima i ochutnávat. Jsou snadno omyvatelné, bezpečné pro hru, plné krásných obrázků a vydávají zvuky při zmáčknutí. I další hračky z této kategoriie pomáhají nejmenší děti rozvíjet. Například zatloukačky, vkládačky, dřevěné puzzle, dřevěný skládací vláček, kelímkové komíny, interaktivní kostky a mnoho dalšího trénuje u dítěte drobnou motoriku, rozvíjí fantazii, prostorové vnímaní, logiku, seznamuje například s geometrickými tvary, s pojmy větší a menší...

Hrakovna-starsi2.jpg

Podobně hravé a přitom vysoce naučné jsou stavebnice všeho druhu. Stavebnice patří k hračkám, které by neměly chybět žádnému dítěti. Rozvíjí celou škálu schopností a dovedností, které se dětem budou v životě hodit. Například plastové stavebnice SEVA můžete skládat do roztodivných tvarů, ale třeba i do podoby auta, letadla... Kdykoli zase rozložit a opat začít skládat. Dílky dobře drží pohromadě, mohou s nimi pracovat už i menší děti, skládání i rozebírání je velmi jednoduché. Stavebnice se dá postupně rozšiřovat. Jiná stavebnice Light Stax zase umí nejen pěkně vypadat, ale poslouží i jako lampička pro snazší večerní usínání. Náročnější stavitelé můžou zvolit stavebnice ve formě modelů Monti System, na které nepotřebují žádná lepidla a další pomůcky. Jednotlivé díly modelů Tatrovak z Dakaru, kamionů, sanitek... stačí zacvaknout do sebe ve správném pořadí a ve výsledku se pak těšit z hotového modelu. Podobně jako velmi oblíbené LEGO.

Hrakovna-starsi3.jpg

Příjemně a výborně strávený čas s dětmi a celou rodinou pomáhají vytvářet stolní hry. Vybírat můžete z krabic plných desítek různých her nebo z velmi oblíbených stolních her, jako je nestárnoucí Člověče nezlob se!, Dostihy a sázky pro menší i větší děti, nebo na cesty, Monopoly v různých variacích... Mezi hrami najdete i smart hry pro jednotlivce, experimentální sady, hlavolami a mnoho dalších her určených k zábavě i dalšímu vzdělávání.


 
< Předch.

Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek