Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Akce s Venilafi a Hernikoutek za e-mail dárek
Hodnocení čtenářů: / 58
SlabéVynikající 
Autor: venilafi   
Pondělí, 9. leden 2017
ImageNaši milí čtenáři a soutěžící, máme pro vás krásnou akci, se kterou každý získáte jeden dárek. Magazín Venilafi.cz a zábavný web HerniKoutek.cz pro vás připravili velmi specifickou a jednorázovou akci. Každá přihlášená domácnost k odběru novinkových e-malilů od našich spolupracujících firem získá jeden dárek. Dárky jsou knihy, hračky, kosmetika, oblečení, klávesnice, myši apod.

Pravidla akce:


Vyplněním formuláře níže souhlasíte s občasným zasíláním obchodních novinek ze všech e-shopů, které se objeví na této straně do 31.12.2017.
Firmám a e-shopům budou předány Vaše e-mailové adresy. Adresy poslouží pouze pro odeslání dárku, poté budou smazány.
Formulář můžete vyplnit pouze jednou za každou domácnost.
Každému, kdo formulář vyplní a projde úspěšně celým schvalovacím procesem, odešleme jeden z dárků.
Nepůjde o vzroky, nebo reklamní předměty, ale plnohodnotné produkty - kosmetiku, hračky, knihy, věci do domácnosti, klávesnice, flash disky, apod.
Dárky věnují sponzoři akce, což jsou právě e-shopy i kamenné obchody, které se objeví zde na stránce v průběhu kace.
Do formuláře můžete vypsat typ/y dárku, které byste nejraději (zda kosmetiku, hračky, knihy pro dospělé, něco do domácnosti apod.). Ovšem výběr bude závislý od dárků akutálně připravených a nemůžeme zaručit, že každému vyhovíme.
Akce je určená lidem starším 18let, s korespondenční adresou v České Republice. Do zahraničí dárky odesílat nebudeme.
Dárky rozešleme minimálně prvním 5.000 registrovaným domácnostem. Pokud by byl zájem mnohem větší, dáme vědět, zda bude akce pokračovat i pro více lidí. Registrovat se můžete do 15.12.2017.

JE TŘEBA POVRDIT E-MAIL!

Po zaregistrování Vám během cca 24 hodin napíšeme z e-mailu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny a musíte odpovědět, abychom měli jistotu, že je e-mail opravdu funkční. Pokud e-mail během dalších 24 nepotvrdíte, bude Vaše registrace vyřazena.
Vyřazeni budou i lidé se stejnou adresou. Pokud tedy bydlíte v bytovce apod., uvádějte v adrese i číslo bytu (číslo popisné i evidenční).
Pokud Vám nepřijde potvrzovací e-mail do 24 hodin, patrně bylo ve Vaší registraci něco špatně. Napište nám na výše uvedený e-mail Vaše jméno, adresu, z e-mailu, který jste registrovali, dohledáme a odepíšeme, v čem byl zádrhel.

Dárky bude rozesílají e-shopy a pořadatel akce a provozovatel webů Venilafi.cz a HerniKoutek.cz: Eva Králová, IČO: 67561683. Odesílatelé zodpovídají za odeslání dárků. Doručovány budou obyčejně nebo doporučeně Českou Poštou. Odesílatel, ani pořadatel  nenese zodpovědnost za případné poškození dárku při přepravě, ani za jeho ztrátu.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek v průběhu akce, pokud to bude nutné.
Dárky v akci:

Dárky postupně rozesíláme a odeslány budou všechny nejdéle do 31.12.2017. Průběžně zveřejníme fotky a informace o dárcích v redakci, připravených k odeslání apod. také na FB stránce https://www.facebook.com/Venilafi/ .

7-stavebnice.jpg
9-darky.jpg
9-knihy.jpg
s-shop-moda.jpg
v-buddhanaramek-darky.jpg
v-rali.jpg
v-eggosport.jpg
v-zdravickoboskovice.jpg
v-akce-nezestarni.jpgv-akce-modnimaminka.jpg
z-darky2.png
Sponzoři akce a e-shopy a kamenné obchody, kterým dáváte vyplněním formuláře souhlas, aby Vám max. 1x za 2 měsíce poslali e-mail s novinkami, slevami či dalšími informacemi z e-shopu/obchodu.

logo_ceske-slevy.png
logo_Terulka.jpg
Logo_Megavita.jpg
logo_shopmoda_small.gif
s-lozni-povleceni-levne-logo.jpg v-Rali-logo.jpg
v-Buddhanaramek.jpgv-zdravickoboskovice-logo.jpgy-modnimaminka.jpgy-eggosport.pngy-nezestarni-logo.png
03.jpg

Formulář k vyplnění:

Z časových důvodů byla akce již ukončena. Slíbené dárky rozešleme v nejbližší době. 
 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Superpotraviny, RAW a bezlepkové potraviny, přírodní kosmetika v nejčistší podobě a další produkty nám pomáhají žít co nejdzravěji. A právě takový sortiment najdete v internetovém obchodě Harera.cz. Například kosmetika značky...

Čtěte dále...

Kdo je online
5 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek