Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Hodinky jako módní styl
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Autor: Eva Králová   
Čtvrtek, 3. srpen 2017
ImageV dnešní době mobilů jsou hodinky na ruce nebo v kapse především módním doplňkem. Dokonalý outfit se bez hodinek neobejde. Proto se věnujeme výběru velmi pečlivě a od hodinek žádáme nejen to, aby nám prozradily správný čas, ale především, aby vyjádřili něco o nás, aby podtrhly celkový dojem z naší osoby.Luxusní hodinky slavného návrháře Roberta Cavalliho jsou originální a noblesní. K outfitu přidají prvek luxusu a kromě příjemného pocitu pro majitele, navíc ostatním dají vědět, že jednají s člověkem úspěšným, který ví co chce a rád tomu věnuje čas i peníze. Robert Cavalli má v oblibě zvířecí vzory, které se často v nějaké podobě na hodinkách jeho značky Just Cavalli objevují. Hodinky Just Cavalli – 7253127 s leopardím vzorem, nebo „hadí“ hodinky Just Cavalli – 7253153. Podnikatelé, manažeři, právníci, realitní makléři, lidé, kteří potřebují podtrhnout prestiž svého povolání a postavení volí k outfitu podobné doplňky, jenž zdůrazní vše potřebné. S lidmi komunikujeme nejen slovy, ale i svým vystupovaním a vzhledem. Proto je důležité na to nezapomínat a umět se prezentovat i vhodným oblékáním a celkovým stylem.

hodinky1.png


Naopak lidé kreativní, grafici, umělci... volí častěji spíše barevnější styl oblékání i doplňků. Netradiční, pestré a vtipné jsou například hodinky kolekce No Limits – Orologio. Hodí se ke sportovnímu a ležérnímu stylu oblékání nebo jako zásadní oživující prvek například příliš černého či tmavého oblečení.

Při výběru hodinek se zamyslete nad důvodem, proč je pořizujete a nad všemi požadavky, co od hodinek čekáte. Jde vám o doladění jednobarevných, nudných outfitů a můžete tak volit hodinky odvážnější nebo potřebujete hodinky, které se naopak budou k většině kombinací vašeho oblečení hodit a budete volit střídmější styl hodinek? Další věc je, kam je budete nosit. Na obchodní jednání a práci v kanceláři se můžete odvázat a investovat do citlivějších materiálů. Pokud ale budete v prostředí, kde jsou chemikálie, hodinky bude sužovat pot, nebo je nebezpečí, že přijdou k úhoně těžkou prací, pak volte odolnější materiály, například hodinky z chirurgické oceli apod.

Japonský návrhář Kenzo Takada vystudoval v Tokiu návrhářskou školu, většinu života pak trávil v Paříži, ve městě módy. Jeho hodinky značky Kenzo zná celý svět. Pokud hledáte luxusní hodinky, ale přitom originální i praktické, porozhlédněte se v kolekci Kenzo. Jsou pestré, hravé, přitom dospělé, inspirující a stylové.

hodinky2.png


 

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Zvažujete nákup nového notebooku, ale limituje vás omezený rozpočet nebo jen nechcete dávat vysoké částky za nový přístroj, ale zároveň chcete kvalitní, prověřený produkt se zárukou? Pak je nejjednodušší podívat se...

Čtěte dále...

Kdo je online
7 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek