Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Hodinky jako módní styl
Hodnocení čtenářů: / 2
SlabéVynikající 
Autor: Eva Králová   
Čtvrtek, 3. srpen 2017
ImageV dnešní době mobilů jsou hodinky na ruce nebo v kapse především módním doplňkem. Dokonalý outfit se bez hodinek neobejde. Proto se věnujeme výběru velmi pečlivě a od hodinek žádáme nejen to, aby nám prozradily správný čas, ale především, aby vyjádřili něco o nás, aby podtrhly celkový dojem z naší osoby.Luxusní hodinky slavného návrháře Roberta Cavalliho jsou originální a noblesní. K outfitu přidají prvek luxusu a kromě příjemného pocitu pro majitele, navíc ostatním dají vědět, že jednají s člověkem úspěšným, který ví co chce a rád tomu věnuje čas i peníze. Robert Cavalli má v oblibě zvířecí vzory, které se často v nějaké podobě na hodinkách jeho značky Just Cavalli objevují. Hodinky Just Cavalli – 7253127 s leopardím vzorem, nebo „hadí“ hodinky Just Cavalli – 7253153. Podnikatelé, manažeři, právníci, realitní makléři, lidé, kteří potřebují podtrhnout prestiž svého povolání a postavení volí k outfitu podobné doplňky, jenž zdůrazní vše potřebné. S lidmi komunikujeme nejen slovy, ale i svým vystupovaním a vzhledem. Proto je důležité na to nezapomínat a umět se prezentovat i vhodným oblékáním a celkovým stylem.

hodinky1.png


Naopak lidé kreativní, grafici, umělci... volí častěji spíše barevnější styl oblékání i doplňků. Netradiční, pestré a vtipné jsou například hodinky kolekce No Limits – Orologio. Hodí se ke sportovnímu a ležérnímu stylu oblékání nebo jako zásadní oživující prvek například příliš černého či tmavého oblečení.

Při výběru hodinek se zamyslete nad důvodem, proč je pořizujete a nad všemi požadavky, co od hodinek čekáte. Jde vám o doladění jednobarevných, nudných outfitů a můžete tak volit hodinky odvážnější nebo potřebujete hodinky, které se naopak budou k většině kombinací vašeho oblečení hodit a budete volit střídmější styl hodinek? Další věc je, kam je budete nosit. Na obchodní jednání a práci v kanceláři se můžete odvázat a investovat do citlivějších materiálů. Pokud ale budete v prostředí, kde jsou chemikálie, hodinky bude sužovat pot, nebo je nebezpečí, že přijdou k úhoně těžkou prací, pak volte odolnější materiály, například hodinky z chirurgické oceli apod.

Japonský návrhář Kenzo Takada vystudoval v Tokiu návrhářskou školu, většinu života pak trávil v Paříži, ve městě módy. Jeho hodinky značky Kenzo zná celý svět. Pokud hledáte luxusní hodinky, ale přitom originální i praktické, porozhlédněte se v kolekci Kenzo. Jsou pestré, hravé, přitom dospělé, inspirující a stylové.

hodinky2.png


 

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Hubnutí není žádná věda. Stačí upravit životosprávu, vyloučit ty největší kalorické bomby a nahradit je něčím zdravým, obvykle přijímáme mnohem méně ovoce a zeleniny, než bychom potřebovali. Takže stačí ve většině případů zapravit tuto...

Čtěte dále...

Kdo je online
14 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek