Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Soutěž o sluchátka, myš, klávesnici, USB disk a reproduktory
Hodnocení čtenářů: / 9
SlabéVynikající 
Autor: redakce HerniKoutek.cz   
Čtvrtek, 21. prosinec 2017
A-5-vyher.jpgV soutěži hrajeme o parádních 5 počítačových výher - sluchátka, myš, klávesnici, USB disk a reproduktory. Každý z 5 výherců získá jednu z těchto výher: sluchátka s mikrofonem Defender Warhead G-120 černo oranžové, klávesnice C-TECH GMK-102 černo-zelená, optická myš Gembird Optical Mouse MUS-101 modrá, USB disk ADATA UV100 DashDrive 16GB červený,  stereo reproduktory Yenkee YSP 2001BE. V soutěži hrajeme do 21.1.2018. Každý den zveřejníme novou otázku, odpovědi hledáte na našem webu HerniKoutek v článcích. Denně může vyjít i více nových otázek.  Soutěž je ukončená, jména výherců najdete dole přímo u výher, gratulujeme!

Pravidla soutěže:


1. Zde na stránce soutěže zveřejníme každý den minimálně jednu novou otázku, může jich být i více. Odpovědi hledáte v článcích zde na webu http://www.hernikoutek.cz/. Odpovědi píšete do formuláře pod článkem. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí v soutěži. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Lajkněte naši FB stránku https://www.facebook.com/HerniKoutek.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme všem třem výhercům zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

18.1. odpovídejte na otázku: Kolika % sleva je uvedená na obrázku v článku Licenční dětské oblečení?

19.1. odpovídejte na otázku: Jaké oblečení je na velké fotce u článku
Hýčkejte své nejmenší v bambusu?

20.1. odpovídejte na otázku: Napište alespoň 2 zdravotní účinky, uvedené v článku
Hlíva ústřičná pro přípravu jídel i pro zdraví?

21.1. odpovídejte na otázku: Jak se jmenuje svítící stavebnice z článku Hrackovna.cz – pestrý výběr hraček a her?

Výhry v soutěži:

5 výherců – každý získá jeden z uvedených produktů:  Eliška Říhová - sluchátka s mikrofonem Defender Warhead G-120 černo oranžové, Petr Novotný - klávesnice C-TECH GMK-102 černo-zelená, Kája326 - optická myš Gembird Optical Mouse MUS-101 modrá, Darina - USB disk ADATA UV100 DashDrive 16GB červený,  Marek O. - stereo reproduktory Yenkee YSP 2001BE

A-5-vyher.jpg

KONEC SOUTĚŽE

 

 

Nepřehlédněte:

S živým kolagenem může být život příjemnější, jak vypovídají i příběhy klientů Nezestarni.cz. Čím se živý kolagen od běžně dostupného liší, se dočtete v článku na magazínu Venilafi.cz - Kosmetika...

Čtěte dále...

Kdo je online
15 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek