Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

Bleskový Maraton č.16 o film na Blu-ray disku
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
Autor: Jirka.rbk   
Pondělí, 19. říjen 2009
ImageHerní koutek Vám přináší další variantu soutěže v bleskových hrách s názvem Bleskový Maraton, ve které můžete vyhrát DVD, knihu, kosmetiku, PC hru či  jiné zajímavé výhry už během pár hodin. Nepravidelně budeme v jeden den spouštět na Hernikoutek.cz 20ti minutové bleskové hry v celkovém počtu 10 her. V každé hře se bude bodovat vždy 5 nejvyšších skóre a soutěžící s nejvyšším počtem bodů vyhrává nějakou z výher. Pokud taková soutěž poběží, najdete ji vždy v pravém sloupci s odkazem na hru a aktuálním pořadím hráčů pod názvem Bleskový Maraton! Tato soutěž je součástí projektu Guru Hernikoutek.cz , za vítězství v Bleskovce si odnášíte body do této soutěže!!!

          Ukončena - Výhercem se stává Lena7, blahopřejeme


Princip:

Během dne bude spuštěno celkem 10 dvacetiminutových soutěžních her pod názvem Bleskový maraton. Po ukončení každé z her získá pět nejlepších bodové ohodnocení dle tabulky níže. Po odehrání všech deseti soutěžních her budou body sečteny a nejlepší z vás vyhrává.

Pozor !!! V tomto typu soutěže může každý hráč vyhrát pouze jednou za měsíc !!!

Pravidla soutěže

Před soutěžením si přečtěte pravidla. Účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte a zavazujete se tak k jejich dodržování. V této soutěži navíc platí pravidla spojená s principem hry. Ve sporných případech má výhradní rozhodující právo moderátor soutěží Jirka.rbk.

Bodování:

1.místo - 5b / 2.místo - 4b / 3.místo - 3b / 4.místo - 2b / 5.místo - 1b 

Tabulka s konečným pořadím:

maraton16_tab.PNG


Hry můžou být spuštěny kdykoli během dne a vždy najdete v modulu i minuty zbývající do konce.

Hrát mohou všichni s korespondenční adresou na území ČR.
Výherce budeme kontaktovat emailem s prosbou o adresu pro zaslání výhry.Aktuálně hrajeme o film Poslední samuraj na Blue-ray disku od Magic Box ČRposledni_samuraj_Blu_Ray_3D.jpg  

Tom Cruise jako hrdina občanské války, kapitán Nathan Algren, odjíždí do Japonska bojovat se samuraji. Nakonec se však sám postaví do jejich řad. Ken Watanabe (nominován na Zlatý glóbus a Oscara®) jako samurajský vůdce Kacumoto, čelící zániku svého způsobu života. Osudy amerického kapitána a japonského bojovníka se nečekaně protnou ve svižném a emocionálně silném filmu Edwarda Zwicka (držitel ceny za nejlepší režii udělenou National Board of Review´s) o zrození moderního Japonska.

 
< Předch.   Další >

Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
195 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek