Reklama 125x125px
Advertisement
Reklama 515x115px
Advertisement

The Sims 3
Hodnocení čtenářů: / 16
SlabéVynikající 
Autor: Kriol   
Čtvrtek, 22. říjen 2009
ImageKdo by neznal jednu z nejlepších her, kterou můžeme zařadit do kategorie simulátorů. Konkrétně se jedná o zdařilý simulátor reálného života The Sims, který se může pyšnit již třetím o hodně vylepšeným pokračováním. Mezi prvním a druhým dílem totiž nebylo tolik změn. Abyste si užili nové předměty nebo si užili více zábavy, museli jste si kupovat nadstavbové datadisky. Avšak nyní si to můžete vynahradit.Herní princip

Hra vychází z prvotní myšlenky, kde si sami vytváříte svou vlastní postavu nebo celou rodinu. Už jste byli určitě obeznámeni, že pro každého člena rodiny vybíráte pohlaví, vzhled, věk, styl oblečení, charakter, jmésims2.jpgno a celkovou osobnost Simíka. V nové verzi The Sims je vylepšená editace obličeje. Již nemusíte vybírat z uvedeného seznamu, ale kliknutím na tvář ji ihned začnete upravovat. Všechny editovací nástroje jsou velice pohodlně a logicky uspořádány, takže se s nimi dobře pracuje. Také u volby oblečení můžete využít svou bohatou fantazii. Oproti dřívějším dílům máte na výběr více různých druhů oblečení, co se barvy, vzoru a stylu týče.

Když máte svou postavu vytvořenou, tak pro ni zakoupíte pozemek a začnete stavět bydlení. Je pouze na vás, jaké uspořádání domu zvolíte. Může to být přízemní dům nebo několikapatrová vila. Volíte si parkety, dlažbu, tapety, nábytek, zařízení a mnoho dalších předmětů, které život vašeho Simíka budou obohacovat esteticky nebo prakticky. Také zde se vám nabízí vylepšení v podobě editace všech předmětů, které si lze detailněji nastavit dle přání.ukázka ze hry


A nyní na vás čeká samotný děj, který si vytváříte sami. Váš Simík nebo Simíci se zabydleli a vy musíte plnit jejich potřeby a touhy jako ve skutečném životě. Pokud váš Simík nebude s něčím spokojený, bude špinavý, bude mít hlad, bude se mu chtít na toaletu, bude se mu chtít spát atd. dá vám to znát zhoršením své nálady. Musíte se o něj tedy dobře sims3.jpgstarat. Abyste toho byli schopni, musíte vydělávat peníze. Je třeba najít vhodnou práci z toho důvodu, abyste měli na jídlo a mohli si kupovat lepší a výkonnější věci, přičemž staré můžete zase prodat. Když budete mít početnější rodinu, bude tato skutečnost mnohem obtížnější. Děti budou chodit pouze do školy a utrácet se bude více.

Simík má také svá přání, která se vám budou nově zobrazovat. Tyto touhy mají časově omezenou platnost a je to jedna z novinek u této verze. Jeho náladu budou především ovlivňovat věci, které bude právě využívat. Po práci nebo nákupech musíte například nechat Simíka odpočinout, když bude gauč pohodlný, bude mít dobrou náladu, v opačném případě si bude stěžovat. Na druhou stranu jej můžete zabavit různými zábavnými aktivitami, jako je malování, čtení knih, tanec, poslech hudby, sledování televize nebo hraní počítačových her. U některých činností se vylepšují vaše vlastnosti. Ty vás mohou dokonce i povýšit v práci.

Seznamování

Jako ve skutečném životě, také zde se můžete seznamovat s novými lidmi. Buď je potkáte třeba na ulici nebo si je můžete sami pozvat. Rozhovory s nimi vám umožní získat nové přátele a vylepšit náladu. V městečku, kde je situován váš dům, se nachází různé budovy a lokality, které může využívat ke schůzkám.

Hodnocení

Tuto hru považuji za nejlepší ve své třídě. Máte nekonečné možnosti, což vás zaručeně pobaví na mnoho hodin, dnů i týdnů. Prostě skvělá hra pro celou rodinu, kde každý může být kreativní.


Autorkou recenze je Olga Kristiánová


sims3b.jpg sims5.jpg

 
< Předch.

Nepřehlédněte:

Sortiment internetového obchodu Pavoucek-detem.cz se utěšeně rozrůstá. Mezi novinkami najdete mikiny se Spidermanem, nebo na motivy Frozen, trička s autíčky z filmu Cars, nebo pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi s Mimoni, či dívčí noční...

Čtěte dále...

Kdo je online
5 hostů
Herní koutek na FB
Herní koutek na Facebooku

Datum a čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Počasí

© 2009-2017 Herní koutek